Oral-B EB 18-2 3D White Luxe ProBright náhradní kartáček

Náhradní hlavice. Více info

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Náhradní hlavice ProBright pro elektrické zubní kartáčky šetrně a přirozeně čistí a bělí vaše zuby. Odborníci na základě zkušeností doporučují výměnu hlavic přibližně každé tři měsíce v případě běžného používání kartáčku 2x denně. Pro snadnější používání a méně starostí s výměnou hlavic slouží vlákna Indicator®, které vyblednutím do poloviny indikují potřebu výměny čisticí hlavice.

Bezpečnost elektrických zubních kartáčků Oral-B

Zubaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě*

Kartáčkové hlavice Oral-B jsou vyvíjeny ve spolupráci se zubními lékaři. Kulatá kartáčková hlava je inspirována profesionálními nástroji dentistů. Jejich vlákna jsou při výrobě speciálně řezané laserem do zaobleného tvaru, a tím jsou velmi šetrné k zubní sklovině a dásním. Kartáčkové hlavice Oral-B jsou kompatibilní se všemi elektrickými kartáčky (mimo kartáčku Pulsonic), pro dosažení dokonalé čistoty ústní dutiny.** Najděte si tu pravou kartáčkovou hlavici, která bude vyhovovat vašim potřebám.

 *na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech z roku 2014, které jsou pro společnost P&G pravidelně prováděny
 **vs. čištění manuálním zubním kartáčkem

Leštící vložka

Kartáčková hlava 3DWhite je určena pro pokročilé čištění a pomůže vám dosáhnout bělejšího úsměvu. Má speciální lešticí vložku, která jemně odstraňuje skvrny z povrchu zubů a výsledkem je pak bělejší úsměv. Odstraňováním povrchových skvrn dokáže kartáčková hlava 3DWhite dokonce vybělit zuby už za dva týdny. 

Kulatá hlava čistí lépe

Kartáčková hlava 3DWhite je inspirována nástroji zubních lékařů a je navržena k preciznímu čištění každého jednotlivého zubu. Má speciálně navrženou lešticí vložku, která pomáhá odstraňovat skvrny z povrchu zubů, zatímco její vlákna odstraňují zubní plak. Je ideální pro pokrokové čištění a bělení zubů. Odstraňováním povrchových skvrn dokonce dokáže vybělit zuby už za 2 týdny. 

Kartáčkovou hlavu vyměňte každé 3 měsíce

Zubní lékaři doporučují vyměnit kartáčkovou hlavici každé tři měsíce za novou. Kartáčkové hlavice Oral-B mají vlákna Indicator, která postupně do poloviny vyblednou a upozorní vás na potřebu výměny.

 

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Oral-B EB 18-2 3D White Luxe ProBright náhradní kartáček

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

PETR

3. 10. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


spokojenost


Roman

21. 2. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno