Optoma UHD35

Projektor, DLP Technologie, Osvětlení: halogenové, 3840x2160 px, 3600, 1000000:1, Životnost lampy: 10000 h, 3D kompatibilita: Ano, Slot pro paměťovou kartu: Ne, Vestavěné reproduktory: Ano, VGA 1 ×, HDMI 2 ×, Kompozitní video vstup 0 ×, Bluetooth: Ne, Wi-Fi: Ne, černá. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výkonný DLP projektor Optoma UHD35 v bílém provedení nabízí množství inovativních funkcí a technologií, díky kterým si vychutnáte domácí projekci s fantastickým 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160). Projektor dokáže promítat obraz v rozmezí 33" - 300" (0,84 m - 7,62 m) s projekční vzdáleností 1,21 m - 9,9 m a pyšní se svítivostí 3 600 ANSI lumenů, kontrastním poměrem 1 000 000 : 1, vysokou obnovovací frekvencí 240 Hz či možností nastavení barvy stěny. Je plně kompatibilní s technologií HDR a HLG, která přináší jasnější obraz a syté barvy. Milovníci her jistě ocení herní režim plný intenzivních barev, maximálních kontrastů a nejjemnějších detailů. Disponuje korekcí čtyř rohů, integrovaným reproduktorem s výkonem 10 W a širokým rozhraním pro připojení externích zařízení.

Projektor pro domácí zábavu

Ponořte se do světa her, živých sportovních přenosů, televizních programů či filmů v rozlišení Ultra HD. Bleskurychlý projektor s nízkou latencí poskytuje působivý obraz ve vysoké kvalitě, ultranízkému zpoždění vstupu 4,2 ms a vysokou obnovovací frekvenci 240 Hz. Televizní a filmoví fanoušci si také mohou vychutnat vynikající barevnou hloubku, křišťálově čisté detaily a jiskřivý kontrast. Tento model se může pochlubit kompatibilitou s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) a HLG, Full 3D a dvěma porty HDMI 2.0.

Zábava na velké obrazovce

Pomocí tohoto modelu můžete vytvářet a prohlížet obraz mnohem větší než kterýkoli televizor. Dokážete vytvořit až 300" obraz - ideální pro opětovné vytvoření pohlcujícího zážitku z kina v pohodlí domova.

Skvělá viditelnost

Tento všestranný projektor pro domácí zábavu kombinuje vysoký jas a živé barvy pro realistické obrazy v dobře osvětleném prostředí - ideální pro sledování televizních programů, sportů, filmů nebo hraní s rodinou nebo přáteli kdykoliv během dne.

Skutečné rozlišení 4K UHD

Rozlišení Ultra HD 4K poskytuje ostřejší, realistický obraz a bohatší barvy. DLP projektor poskytuje skutečné 4K UHD rozlišení schválené CTA (Consumer Technology Association) schopné promítat 8,3 milionu na pixely obrazovky.

Kompatibilita s HDR a HLG

Projektor je schopen přijímat a zobrazovat obsah HDR10 i HDR Hybrid Log Gamma (HLG). Umožní vám vidět mnohem více detailů a textur - objekty vypadají pevněji a realističtěji a další detaily vytvářejí větší smysl pro hloubku.

Dva vstupy HDMI

Hrajte hry, streamujte videa a sdílejte fotografie na velké obrazovce v pohodlí domova. Díky dvěma HDMI vstupům se můžete jediným kabelem snadno připojit k herní konzole, set-top boxu, notebooku či přehrávači Blu-ray. Připojením HDMI dongle, jako je Google Chromecast, Amazon Fire TV či Apple TV z něj dokonce uděláte inteligentní projektor.

Sledujte více

Dejte se do hry a užijte si pohlcující zážitek v životní velikosti s velkou obrazovkou až do 300". Díky větší ploše rozdělené obrazovky vám dokonce zpříjemní hry pro více hráčů.

Korekce čtyř rohů

Nastavte lichoběžníkový tvar ve vertikální i horizontální rovině. Každý roh obrazu lze jednotlivě zdeformovat a vytvořit tak dokonale čtvercový obraz. Ideální pro nerovné stěny nebo tam, kde je umístění projektoru nepřirozené.

Úprava barvy stěny

Pomocí nastavení barvy stěny můžete měnit promítaný obraz na základě barvy vaší stěny. Díky šesti možnostem, ze kterých si můžete vybrat, snadno upravíte nastavení a získáte tak nejpřesnější barevný rozsah.

Skvělé funkce

 • Úžasné barvy: tento projektor poskytuje spolehlivý výkon vhodný pro jakýkoliv obsah a prostředí. Je schopný reprodukovat barevný rozsah Rec.709, mezinárodní standard HDTV, který zaručuje přesnou reprodukci barev tak, jak to zamýšlel režisér.

 • Systém správy barev (CMS): zobrazujte přesné realistické barvy, aby co nejlépe odpovídaly vašemu prostředí. Tato jedinečná vlastnost vám poskytuje flexibilitu na jemné doladění nastavení barev pro dosažení optimální přesnosti.

 • Režimy ISF: tato funkce umožňuje uložit kalibrované nastavení denního a nočního režimu pro co nejvyšší možný zážitek ze sledování.

 • Plné 3D: tento model dokáže zobrazit skutečný 3D obsah z téměř libovolného zdroje 3D, včetně 3D přehrávačů Blu-ray, 3D vysílání a herních konzolí nové generace.

 • Vylepšený herní režim: vylepšené hraní optimalizuje váš projektor snížením zpoždění vstupu až na 4,20 ms pro bleskurychlé časy odezvy.

 • Plynulý pohyb 240 Hz: vychutnejte si ultrajemný plynulý pohyb a redukci stínů. Vysoká obnovovací frekvence usnadňuje sledování akce a dává vám větší šanci zasáhnout cíl dříve, což je ideální pro rychlé akční hry.

 • Herní mód: herní režim optimalizuje váš projektor na maximální kontrast a živé barvy tak, aby zachytil každý detail.

 • Integrovaný reproduktor: výkonný vestavěný reproduktor poskytuje výjimečnou kvalitu zvuku a snadné nastavení bez nutnosti nákladných externích reproduktorů.

 • Vysoké rozlišení při 24 fps: většina filmů snímá rychlostí 24 snímků za sekundu (fps). Pro zachování čistoty původního obrazu mohou projektory Optoma přijímat zdroje s vysokým rozlišením při 24 fps, aby zobrazovaly filmy přesně tak, jak to zamýšlel režisér.

 • USB napájení: k napájení adaptéru HDMI (například Google Chromecast) použijte port USB-A.

 • Podsvícený dálkový ovladač: podsvícení je vytvořené pomocí jemných bílých LED diod, díky kterým uvidíte na tlačítka i ve tmě.

Technické vlastnosti

 • Technologie projektoru: DLP

 • Rozlišení: Ultra HD (3840 × 2160)

 • Jas: 3 600 ANSI lumenů

 • Kontrastní poměr: 1 000 000 : 1

 • Formát zobrazení: 16 : 9

 • Zdroj světla: lampa

 • Velikost obrazovky: 33" - 300" (0,84 m - 7,62 m)

 • Projekční vzdálenost: 1,21 m - 9,9 m

 • Životnost lampy: 4 000 hodin (jasný), 15 000 hodin (dynamický), 10 000 hodin (eco)

 • Vstupy: 2× HDMI 2.0, 1× VGA (YPbPr/RGB), 1× audio 3,5 mm

 • Výstupy: 1× audio 3,5 mm, 1× S/PDIF, 1× USB-A napájení 1,5A

 • Reproduktor: 1× 10 W

 • Obsah balení: projektor, napájecí kabel, dálkové ovládání, baterie, návod k použití

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Počet HDMI portů 2
Rozlišení 3840x2160
Typ technologie DLP
Kontrastní poměr 1000000:1
Životnost lampy 10000 hod.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Optoma UHD35

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi