Opinel VRI N°07 kuchyňský nůž se zaoblenou špičkou

  Materiál: Dřevo


  Cena 739 Kč

  Přihlásit se / Registrovat se a získat 7,39 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  Top příslušenství

  Popis produktu

  Nůž Opinel VRI N°07 je vyroben tak, aby byl ideálním pomocníkem pro děti. Je totiž vybaven zaoblenou špičkou, která brání nechtěnému popíchání dětí. Disponuje perfektní čepelí z nerezové oceli, která vydrží dlouhá léta bez nejmenších chyb. První nůž Opinel byl vyroben už v roce 1890 a postupem času se tato značka stala kultem v oblasti zavíracích kapesních nožů. V současné době se nože Opinel prodávají po celém světě.

  Opinel VRI N°07

  • Materiál čepele: nerezová ocel
  • Délka čepele: 8 cm
  • Materiál střenky: bukové dřevo
  • Pojistka: patentovaná dvojitá pojistka Virobloc proti zavření i otevření nože
  • Zaoblená špička

  Praktický pomocník

  Nůž Opinel VRI N°07 je vyroben tak, aby byl ideálním pomocníkem pro děti. Je totiž vybaven zaoblenou špičkou, která brání nechtěnému popíchání dětí. Disponuje perfektní čepelí z nerezové oceli, která vydrží dlouhá léta bez nejmenších chyb. Rukojeť nože je vyrobena z tvrdého bukového dřeva. Nože Opinel mají bezpečnostní pojistku Virobloc (VRI), která zajistí čepel před nechtěným otevřením nebo zavřením nože.

  Výroba s tradicemi

  První nůž Opinel byl vyroben už v roce 1890 a postupem času se tato značka stala kultem v oblasti zavíracích kapesních nožů. V současné době se nože Opinel prodávají po celém světě a to rychlostí až neuvěřitelných 360 nožů za hodinu. Většina dřeva používaná k výrobě rukojetí pochází přímo z Francie. Zbytek je pak tvořen dovozem exotických dřevin pro luxusní série nožů (např. eben, zebrano, palisandr). Čepele Opinel jsou vyráběny ze špičkové švédské oceli.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Materiál Dřevo

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Opinel VRI N°07 kuchyňský nůž se zaoblenou špičkou

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno