OneConcept BSX-238A

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 42,09 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Univerzální set aktivního a pasivního reproduktoru OneConcept BSX-238A vám přinese bohaté a rozsáhlé možnosti. Kromě 8 palcových reproduktorů se společným výkonem max. 200 W v nich najdete USB port, slot pro SD karty, ale hlavně dva vstupy pro mikrofon. Samozřejmostí je ovládání hlasitosti a echo efekt. Reproduktory je možné využít na nejrůznější činnosti, při kterých potřebujete, aby vás bylo slyšet. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Pronikavé basy a silný zvuk

Tri 8 palcové (20 cm) reproduktory s celkovým výkonem 100 W jsou umístěny do obou skříň typu Bassreflex (spolu 200 W), které dokonale přenáší a zvýrazňují vytvořené tóniny do svého okolí. Výšky tak pronikavé, jak se na pořádně reproduktory sluší, jsou interpretovány pomocí dvou výškových reproduktorů na každé skříni. Systém typu Master-slave v kombinaci se silnými reproduktory poskytují dynamický zvuk s jasnými výškami a výkonnými basy či středními tóny.

Klasický, a přesto geniální

Reprobedny OneConcept BSX-238A umožňují přímé přehrávání z USB, microSD karty, nebo zesílení zvuku po připojení až 2 mikrofonů. Samozřejmá a známá je jim i funkce echo či klasické ovládání hlasitosti. Díky vstupu RC připojíte potřebné aparatury i zesilovače, no a díky AUX konektoru připojíte externí zařízení - přehrávač, smartphone ale i iPod. Navíc Vám nabízí svůj 2-pásmový ekvalizér a sekci pro ovládání mp3. Prostě multifunkční využití pro Váš život.

Design, který dodává sílu

I tyto dvě reprobedny nebyly ponecháno náhodě. Jsou konstruovány tak, aby dokonale vedly akustické vlny celým svým tělem, a tak díky Bassreflex systému jejich ráz odevzdávali do okolí na maximum. Výškové reproduktory jsou překryty stylovými metalickými krytkami a středobasové reproduktory mají ochranný kovový kryt. Bedny jsou po hranách i rozích zpevněné kovovými lištami, a proto i stěhování těchto beden z místa na místo nedělá díky jejich odolnosti problém. Jsou překvapivě lehčí a vybaveny rukojeti pro snadný přenos.

Široké využití

Díky přímému připojení mikrofonu jsou vhodné na karaoke či přednášky. Přehrát na nich zvládnete cokoli a takříkajíc kdekoliv. Navzdory své velikosti tyto reproduktory poskytnou slušný zvuk, který nezahanbí, a přitom jsou i při jejich robustní skříni dost lehké na přenos. Není to věda, stačí jen pár spojení. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • 2 Počet pásem
  • 100 W RMS výkon

Další vlastnosti

Značka: Oneconcept

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 27,5 cm
Výška: 102 cm
Hloubka: 24 cm
Hmotnost: 22,3 Kg

Obsah balení

Obsah balení: pasivní reproduktor

Reproduktory

Počet pásem: 2
Druh reproduktoru: všesměrový
Aktivní: Ano
Cena za: pár

Zvuk

RMS výkon: 100 W

Ostatní

Kód produktu: 10021711

Všechny parametry

Recenze OneConcept BSX-238A

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k OneConcept BSX-238A