Olympus OM-D E-M10 Mark III S kit 14-42 R černá


Digitální fotoaparát, Typ obrazového senzoru: Live MOS, Formát snímače: micro 4/3, Rozlišení: 2,36 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Rychlost sériového snímání: 8,6 sn/s, Elektronický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Micro 4/3, Podporované videoformáty: AVI, MOV, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Digitální fotoaparát Olympus OM-D E-M10 Mark III s objektivem M. Zuiko Digital 14-42 mm v černé barvě vám umožní vytvářet fotografie v různých režimech při rozličných světelných podmínkách. Využívá snímač 4/3" Live MOS s rozlišením 16,1 MPx. Disponuje vestavěnou 5osou stabilizací obrazu a hledáčkem s 2,36 mil. bodů. Videozáznamy lze nahrávat ve 4K, Full HD anebo HD kvalitě. 3palcový výklopný displej lze ovládat dotykem. Pro snadné nastavení režimů slouží otočné tlačítko s možnostmi pro provedení co nejlepšího snímku. K dispozici má i bezdrátové připojení Wi-Fi, blesk a další. Kromě toho nové tělo fotoaparátu Olympus OM-D E-M10 Mark III disponuje novým režimem tichého snímání a novým uměleckým filtrem "Instant Film".

Získejte více z vašich snímků

Objevte krásu čistých a ostrých snímků i videa díky fotoaparátu Olympus OM-D E-M10 Mark III, který disponuje 5osou stabilizací obrazu. Nechte se uchvátit nadčasovým designem Olympus E-M10 III. Spojuje klasický a moderní design do jednoho zařízení. Užijte si intuitivní ovládání s ergonomickým úchytem, pečlivě umístěnými tlačítky a přepínači. Rychlé zaostřování zachytí a zpracuje scénu, tak abyste v každé situaci získali ten nejlepší snímek. Díky integrované technologii Wi-Fi lze s Olympus E-M10 III rychle sdílet své fotografie. Kromě toho nové tělo fotoaparátu disponuje i dvěma novinkami a to je nový režim tichého snímání a nový umělecký filtr "Instant Film".

Vyberte si nejlepší úhel

Využijte skvělou scénu naplno z různých úhlů fotografování. Sklopný LCD displej se jednoduše přizpůsobí jakékoliv roli. Společně s pohodlným zobrazením na LCD tak získáte tvůrčí kontrolu. Občas je v složitější situaci lepší použít dotykovou obrazovku. S dotykovým AF si jen vyberete místo, na které chcete zaostřit, a dotykem na obrazovku vyhotovíte skvělou fotografii.

Správné světlo a perfektní pohled

Integrovaný blesk vám dává další zdroj světla při snímání v horších světelných podmínkách či ve tmě. Stačí jen pohnout přepínačem a blesk automaticky vyskočí. Elektronický hledáček vždy rychle poskytne přesný náhled scény. Automatické úpravy jasu a úplná kreativní kontrola nad vašimi snímky vám umožní vždy vyhotovit ten nejlepší záběr a vytěžit ze snímku maximum.

Kompaktní design

Zažijte maximální komfort při přenášení a fotografování spolu s Olympus E-M10 III. Dejte si ho přes rameno a vezměte ho všude s sebou. Fotoaparát se pohodlně vejde do dlaně a je tak lehký, že téměř zapomenete, že ho nosíte. V černé barvě působí elegantně. Kombinuje klasický design fotoaparátu s moderními prvky do kompaktních velikostí.

Přepínač a režimy snímání

  • Auto - jednoduché automatické snímání. S tímto režimem si můžete užít každou chvíli a nechat fotoaparát ostře a čistě zaznamenat každý moment. Přesně upravuje všechna nastavení s ohledem na situaci.
  • SCN - skvělý obraz scény. V režimu SCN zvolíte scénu například Portrét nebo Noční snímků - a fotoaparát vyhotoví úžasné fotografie.
  • AP - S devíti možnostmi režimu pokročilé fotografie AP - například živé kompoziční fotografování a HDR - můžete v snímcích mnohem lépe vyjádřit svou kreativitu.
  • ART - 15 uměleckých filtrů, včetně filtru Bleach Bypass vám umožní rozšířit vaše kreativní možnosti. Dodejte vašim fotografiím nebo jejich sériím špetku vlastního projevu.
  • Rychlá tvorba videa - Stisknutím tlačítka přejdete od vyhotovování fotografií ke nahrávání videa. Čtyři režimy videa, navíc s volitelnými efekty, vám umožní přidat k vašim vzpomínkám emoce.
  • M, S, A, P - Široká škála automatických a manuálních režimů vám dodává tvůrčí svobodu a individuální kreativní kontrolu nad výsledným snímkem.

Objektiv

V balení se nachází také objektiv M.ZUIKO 14-42 mm f/3,5-5,6 II M1442-2 R v černé barvě, který poskytuje vysokou kvalitu obrazu. Podporuje ovládání na dálku z mobilních zařízení. S ohniskovou vzdáleností 14 - 42 mm vyhotovíte fotografie ve vysokém rozlišení. Nejkratší zaostřovací vzdálenost je 0,2 m. Maximální clona je 1:3:5 a minimální 1:22. Disponuje asférickým ED členem a Super HR optickým členem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 2.36 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače micro 4/3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Olympus OM-D E-M10 Mark III S kit 14-42 R černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi