Olympus E-M10 Mark III DZ+M.Zuiko+14-42mm+40-150mm IIR černá

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Získejte více z vašich snímků

Objevte krásu čistých a ostrých snímků i videa díky fotoaparátu Olympus E-M10 Mark III, který disponuje 5-osou stabilizací obrazu. Nechte se uchvátit nadčasovým designem. Spojuje klasický a moderní design do jednoho zařízení. Užijte si intuitivní používání s ergonomickým úchytem, ​​pečlivě umístěnými tlačítky a přepínači a sklopným LCD displejem. Rychlé zaostřování zachytí a zpracuje scénu, tak abyste v každé situaci získali detailní snímky. Díky integrované technologii Wi-Fi můžete sdílet své fotografie.

Vyberte si vhodný úhel

Využijte scénu naplno z různých úhlů fotografování. Sklopný 3" LCD displej se jednoduše přizpůsobí jakékoliv roli. Společně s pohodlným zobrazením na LCD tak získáte tvůrčí kontrolu. Občas je v složitější situaci lepší použít dotykovou obrazovku. S dotykovým AF si jen vyberete místo, na které chcete zaostřit, a dotykem na obrazovku vyhotovíte fotografii.

 

Správné světlo a pohled

Integrovaný blesk vám dává další zdroj světla při snímání v horších světelných podmínkách nebo ve tmě. Stačí jen pohnout přepínačem a blesk automaticky vyskočí. Elektronický hledáček vždy rychle poskytne přesný náhled scény. Automatické úpravy jasu a úplná kreativní kontrola nad vašimi snímky vám umožní vždy vyhotovit ten nejvhodnější záběr a vytěžit ze snímku maximum.

Kompaktní design

Zažijte maximální komfort při přenášení a fotografování spolu s Olympus E-M10 Mark III. Dejte si ho přes rameno a vezměte ho všude s sebou. Fotoaparát pohodlně vejde do dlaně a je tak lehký, že téměř zapomenete, že ho nosíte. V černé barvě působí elegantně. Kombinuje klasický design fotoaparátu s moderními prvky do kompaktních velikostí.

 

Přepínač a režimy snímání

 • Auto - jednoduché automatické snímání. S tímto režimem si můžete užít každou chvíli a nechat fotoaparát ostře a čistě zaznamenat každý moment. Přesně upravuje všechna nastavení s ohledem na situaci.
 • SCN - skvělý obraz scény. V režimu SCN zvolíte scénu například Portrét nebo Noční snímky - a fotoaparát vyhotoví úžasné fotografie.
 • AP - S devíti možnostmi režimu pokročilé fotografie AP - například živé kompoziční fotografování a HDR - můžete ve snímcích mnohem lépe vyjádřit svou kreativitu.
 • ART - 15 uměleckých filtrů, včetně filtru Bleach Bypass vám umožní rozšířit vaše kreativní možnosti. Dodejte vašim fotografiím nebo jejich sériím špetku vlastního projevu.

Objektív Olympus M.Zuiko 14-42 mm II R

V balení se nachází objektiv Olympus M.Zuiko 14-42 mm II R s 3x zoomem a mechanismem MSC s plynulým a rychlým autofokusem. Aby se hluk zaostřování eliminoval na minimum, tak se zaostřovací čočka posouvá prostřednictvím kovové osy a posuvné šrouby. Díky ohniskové vzdálenosti 14-42 mm a světelnosti f/3.5 - f/5.6 vytvoříte fotografie ve vysokém rozlišení. Nejkratší zaostřovací vzdálenost je 0,25 mm. Konstrukci objektivu tvoří 3 asférické optické členy a 8 členů v 7 skupinách. Univerzální objektiv je kompatibilní s fotoaparáty Olympus řady PEN nebo OM-D.

 

Objektiv Olympus M.Zuiko 40-150 mm R

Kompaktní teleobjektiv s rychlým AF a 3,8x zoomem pro detailní portréty disponuje mechanismem MSC s plynulým a rychlým autofokusem, který je přesný a tichý zároveň. Objektiv se světelností f/4.0 - f/5.6 a ohniskovou vzdáleností 40-150 mm nabízí nejkratší zaostřovací vzdálenost 0,9 m. Konstrukce tvoří 1 ED, 1 HR člen a 13 členů/10 skupin. Pro neostré pozadí je zde kruhová clona.

Obsah balení: řemínek, baterie, nabíječka

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 3 "
 • GPS Ne
 • 3D kompatibilita Ano
 • Max.rozliš.videa 3840x2160
 • Rozlišení 16 Mpx
 • Hledáček elektronický
 • Formát snímače micro 4/3

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 0,08 m
Barva: černá
Šířka: 121,5 mm
Výška: 83,6 mm
Délka: 49,5 mm
Hmotnost: 410 g

Další vlastnosti

Značka: Olympus
? Smart: Ano
Odolné provedení: Ne

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 3 "
Dotyková obrazovka: Ano
Výklopný displej: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano

Multimédia

Podporované video formáty: AVI
Podporované obraz.formáty: Raw

Funkce

? GPS: Ne
? 3D kompatibilita: Ano

Obsah balení

Obsah balení: řemínek, baterie, nabíječka,

Paměť

Kompat.paměť.karty: SDXC

Baterie

Kapacita baterie: 1175 mAh
Typ baterie: Li-Ion

Video

? Max.rozliš.videa: 3840x2160
Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Objektiv

Počet objektivů: 2
? Makro od: 10 cm
Typ bajonetu: Micro 4/3

Blesk

Vestavěný blesk: Ano
Sáňky na blesk a příslušenství: Ano

Obrazový senzor

Rozlišení: 16 Mpx
Typ obrazového senzoru: CMOS
Formát snímače: micro 4/3

Hledáček

? Hledáček: elektronický

Fotoaparát

Rychlost sériov.snímání: 8,5 sn/s

Ostření

Manuální ostření: Ano

Ostatní

Kód produktu: V207071BE010

Všechny parametry

Recenze Olympus E-M10 Mark III DZ+M.Zuiko+14-42mm+40-150mm IIR černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Olympus E-M10 Mark III DZ+M.Zuiko+14-42mm+40-150mm IIR černá