Odstředivé odšťavňovače

Nejrychleji a nejsnadněji dostanete z ovoce šťávu odstředivým odšťavňovačem. Přístroje v naší nabídce si poradí s citrusy, jablky a hruškami, řepou, mrkví a další kořenovou zeleninou. Vyberte si ten svůj odšťavňovač u nás, máme desítky modelů skladem a s dopravou zdarma.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 2 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Concept LO7028 Fresh

CONCEPT LO7028 FRESH

Odšťavňovač, Příkon: 1000 W, Počet rychlostí: 2, Šířka otvoru: 72 mm


1 599 Kč

Russell Hobbs 24740-56/RH Desire

RUSSELL HOBBS 24740-56/RH

Odšťavňovač, Příkon: 550 W, Počet rychlostí: 2, Průměr válce: 75 mm, Šířka otvoru: 75 mm


3 159 Kč

O kategorii

Jednoduchý a efektivní, to je odstředivý odšťavňovač

Funguje to jednoduše: Nakrájíte si ovoce a zeleninu na části, které se vejdou do plnícího otvoru, a zbytek už je na odstředivém odšťavňovači. Co do něj vložíte, to nakrouhá na kousíčky, které propadají dovnitř – do točící se odstředivky se sítem. Lehká dužina zbavená tekutiny odletí do odpadního kontejneru, těžší šťáva se protlačí přes síto, vyteče do nádoby a máte hotovo.

Odstředivý odšťavňovač je možná trochu hlučný a trochu náročný na čištění, za to si bez problémů poradí s většinou ovoce a zeleniny, kterou si představíte, když se řekne odšťavňování. To znamená jablka, hrušky, pomeranče a další citrusy, řepa, mrkev a další kořenová zelenina. Šťáva je rychle hotová, většinou s čepičkou pěny nahoře. Nejlepší je vypít ji hned, čerstvá moc dlouho nevydrží.

Na neobvyklejší tvrdší a méně šťavnaté potraviny, například na listovou zeleninu a tropické ovoce, jsou vhodnější šnekové odštavňovače. Tyto dražší přístroje zároveň dělají šťávu bez pěny, vytěží víc šťávy a zachovávají víc vitamínů a enzymů.

Kolik stojí odstředivý odšťavňovač

Levné odstředivé odšťavňovače pořídíte už za cenu kolem tisícovky. Jde vesměs o drobnější přístroje méně známých značek, které se hodí do malé kuchyně a na to, abyste si občas udělali domácí pomerančovou nebo jablečnou šťávu a pak zase odšťavňovač uklidili, kam patří. Jen pozor, na intenzivní používání menším levným modelům často chybí dostatečný objem a výkon.

Pokud v kuchyni nemáte s místem problém, je vás doma hodně a domácí džusy a smoothies si připravujete rádi, pořiďte si dostatečně výkonný odstředivý odštavňovač, tedy takový, jehož odstředivka se točí rychlostí aspoň 15 000 otáček za minutu. Ideálně také s širokým plnicím otvorem, dostatečně velkým zásobníkem na odpad a nádobou na šťávu.

Vyberte si odstředivý odšťavňovač podle značky:

Solidní odšťavňovače máme i ve výprodeji

Mrkněte na náš výprodej odstředivých odšťavňovačů známých i méně známých značek se slevami i několik desítek procent. Jistě vás potěší i to, že na všechno zboží nad 1 000 Kč, tedy i na odšťavňovače, máme dopravu zdarma.

TIP: Stačí vám odšťavňovat jen pomeranče a citrony? Koukněte na lisy na citrusy.