Nutribullet RX 1700

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Nutribullet RX

Nutribullet není obyčejný mixér ani odšťavňovač. Je to průlomový výrobek v oblasti nutriční vědy, který může změnit váš život. NutriBullet je dostatečně výkonný na to, aby uvolnil skryté živiny, které se nacházejí v konzumovaném jídle. Smoothie nápoje budou milovat i vaše děti, které dosud odmítaly ovoce či zeleninu. Namíchejte jim ty nejzdravější potraviny, přidejte jogurt či tvaroh a z odmítané potraviny se stane opravdová pochoutka.

Mixér na extrakci živin Nutribullet

Revoluční smoothie mixér Nutribullet dokáže extrahovat těžko dostupné živiny ukryté v semínkách, slupkách a stopkách ovoce a zeleniny. Jeho hlavním tajemstvím je exkluzivní technologie extrakce, která využívá motor v s odstředivou silou a patentované extrakční čepele.

SouperBlast džbán

Přidejte svou oblíbenou zeleninu, vývar nebo vodu a koření do SouperBlast džbánu a během několika minut budete mít mimořádně zdravou, bohatou na živiny, chutnou polévku nebo omáčku. Pokud stisknete tlačítko na přední straně základna aktivuje režim ohřívání. Za 7 minut bude vaše teplé jídlo připravené ke konzumaci.

Ovládání

Mixér není vybaven žádnými komplikovanými tlačítky a netřeba ani vybírat z množství nastavení při přípravě vašeho nápoje. Zatlačte, pootočte a zacvakněte. a váš nápoj se ihned začne připravovat. Vychutnejte si nejen perfektní chuť vašeho zdravého nápoje ale i opravdu pohodlné ovládání tohoto přístroje.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Objem 1,3 L
  • Počet rychlostí 1
  • Příkon 1700 W

Další vlastnosti

Značka: Nutribullet
Objem: 1,3 L
Počet rychlostí: 1
Pulzní spínač: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Hmotnost: 7 Kg

Energetické údaje

Příkon: 1700 W

Funkce

Drcení ledu: Ano

Další parametry

Materiál nádoby: plast
Počet nádob: 3 Kus

Ostatní

Kód produktu: 105885554

Všechny parametry

Recenze Nutribullet RX 1700

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Nutribullet RX 1700