Notebooky VR-ready Zobrazit popis

Hledáte pořádně našlapaný herní notebook, který si hravě poradí také s virtuální realitou? Mrkněte na nabídku VR-Ready notebooků, ke kterým stačí připojit VR brýle a přenesete se do jiného světa.

Hodnocení

Rozlišení displeje

Dotyková obrazovka

Podsvícená klávesnice

Numerická klávesnice

LTE modul

Snímač otisků prstů

Čtečka čipových karet

Produkty

VR-Ready herní notebooky: Užijte si pořádný výkon i ve virtuální realitě

Jestli se řadíte mezi opravdu náročné uživatele, kteří od svých notebooků očekávají skutečně špičkový výkon, rychlou odezvu, plynulý provoz  a dlouhou výdrž baterky, pak jste tu správně. Herní notebooky vynikají především ve svém výkonu a dokonalé grafice, kterou ocení nejen každý zapálený hráč.

Výhodou VR-Ready notebooků je, že si na nich kromě standardních PC her, zvládnete zahrát i promakané hry ve virtuální realitě. Potřebujete k tomu ještě VR brýle, které jednoduše zapojíte a rázem se ocitnete ve zcela novém světě.

Jaké výhody vám přinese VR-Ready notebook:

  • Parádní grafika – VR-Ready notebooku si v grafie nezadají ani s plnokrevnými herními PC. Přesvědčte se sami, že grafická karta NVIDIA GeForce zvládne hravě všechny herní výzvy, před které svůj notebook postavíte. Užijte si kvalitní a plynulý obraz nejen při hraní her, ale třeba i při práci se složitými aplikacemi a grafickými programy.
  • Full HD rozlišení displeje – virtuální realita je postavená na dokonalé iluzi. Abyste téhle iluzi podlehli snáz, nabízí herní VR-Ready notebooky pořádné Full HD rozlišení, která vás naprosto vtáhne do děje.
  • Pořádný výkon s kompaktními rozměry – narozdíl od klasického herního počítače předpokládáme, že se s notebookem chcete občas někam přepravit. Proto jsou herní VR-Ready notebooky sice pořádně nabušené co do výkonu, ale zároveň si zachovávají poměrně kompaktní rozměry pro snadné přenášení.
  • Baterka, která vydrží hodiny – při hraní máte notebook většinou zapojený do sítě, ale i když se rozhodnete chvíli pracovat mimo dosah nabíječky, baterka to vydrží.