Zen Light

V současné době není produkt dostupný a od dodavatele nemáme upřesněn datum dodání. Pokud máte o produkt zájem, vložte si hlídání změny dostupnosti skrze naši funkci Hlídací pes skrze který vám dáme vědět o naskladění produktu hned jak k tomu dojde.
Mám zájem

Aroma difuzér ZEN light je funkčním doplňkem do kanceláří, domácích a obytných prostor. Moderní design s možným podsvícením v několika tlumených barvách dodá interiéru atraktivitu. Zvlhčený vzduch přinese čerstvost, pocítíte svěžest a přicházející energii při dýchání a zklidnění mysli. Obsluha Zen aroma difuzéru je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Nechybí ani časovač: 1hod / 3hod / 6hod / ON. Jeho chod je tichý a provoz naprosto bezpečný. Dizajn: dřevěná textura světlá. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

NO NAME ZEN light

Zen aroma difuzér bez přidání esenciálních olejů funguje jako zvlhčovač vzduchu. Stačí naplnit nádobku studenou vodou (300 ml), nejlépe destilovanou a stisknout tlačítko. Difuzér začne okamžitě vytvářet studenou vodní páru. Po vyprázdnění zásobníku se difuzér automaticky vypne.

Přidáním esenciálního oleje funguje zen aroma difuzér jako osvěžovač vhodný pro relaxaci, ale při použití konkrétních olejů přínosný i pro léčbu neduhů jako rýma či bolest hlavy. Díky ultrazvukové technologii nedochází k zahřívání oleje, vlnění rozkládá esence na mikročástice, které si zachovávají původní vůni a léčivé účinky.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: No name

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Hmotnosť: 570 g

Obsah balení

Obsah balení: 1x Aroma difuzér

Ostatní

Kód produktu: NAD333BXLJNN

Recenze Zen Light

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Zen Light