Nivona NICR778 CafeRomatica

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Nivona NICR778

Nivona představuje plně automatické espresso, ve zcela novém provedení v bílé barvě: High-class. Určitě se hodí do každé kuchyně. Oceníte extrémně tichý, tvrzený kuželový nerezový mlýnek s perfektním výsledkem mletí. Dokonalou chuť kávy zajišťuje i 15 barové čerpadlo. Další předností je integrovaná nádržka na kávu a nechybí ani extra velká nádoba na vodu: 2,2 l.

Přehledný displej

Promyšlený design, jednoduchý displej a jednoduché programování znamenají opravdové potěšení v přípravě kávy. Dotykové textové symboly vám umožní přehledně a jednoduše a rychle nastavit daný program. Možná nastavení: teplota mléka nastavitelná v 2 stupních, teplota kávy nastavitelná ve 3 stupních a intenzita kávy nastavitelná v 5 stupních (7,8,9,10,11 gramů). Další nastavení: objem kávy cca 20 až max 240 ml.

Možnost obsluhy smartphonem

Ještě více potěšení a pohodlí. Díky Nivona-App jsou funkce vašeho modelu ovládané přes Bluetooth. Můžete tak jednoduše ovládat svůj kávovar v pohodlí ze smartphonu. Můžete snadno vybrat svou kávu, měnit nastavení, nebo spustit proces vaření kávy. Nivona-App vás také naučí, jak připravit svou první kávu. Dále zde najdete tipy a triky pro dokonalou kávu a mléčnou pěnu.

Systém Aroma Balance

Nový systém Aroma Balance zvládá to, co doposud dokázal pouze barista. Mění tlak, rychlost průtoku a dobu, po kterou se čerstvě namletá káva luhuje. 3 profily intenzity aroma pro maximální aroma a ideální míru vyluhování.

OneTouch: "spumatore

Mléčná pěna jediným stiskem. Pomocí funkce OneTouch spumatore můžete udělat chutné cappuccino s dokonalou pěnou - hustá a lehká zároveň. S funkcí OneTouch spumatore dokonce můžete důkladně pročistit stiskem jednoho tlačítka - automatický proplach nástroje. To zajistí čistotu, hygienu a optimální provoz přístroje.

Nastavení "Moje káva

Předností automatu Nivona je individuální programovatelné nastavení kávy dle vašich osobních potřeb: aroma, poměr smíchání a velikost nápoje si můžete individuálně nastavit pro každou kávu čistě podle sebe. Kromě standardního nastavení možnost individuálního nastavení podle vlastní chuti na výběr máte 1 individuální recept.

Snadná údržba

Čistotu, hygienu a optimální provoz přístroje zajistí hygienické programy jediným stiskem (proplach, čištění, odvápňování). Samozřejmostí je i automatický proplach napěňovací trysky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Ano Smart (ovládání mobilem)
  • Ano Cappuccino 1 tlačidlem

Další vlastnosti

Značka: Nivona
Objem vodního zásobníku: 2200 ml
Maximální provozní tlak: 15 Bar
Způsob připravy pěny: automatická
Objem nádoby na kávová zrna: 250 g
Počet stupňů jemn.mletí: 5

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 24 cm
Výška: 34 cm
Hloubka: 46 cm
Hmotnost: 11 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ne
Odvápňovací systém: Ano
Automatické vypnutí: Ne
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Počet teplot.nastavení: 3

Energetické údaje

Příkon: 1455 W

Další parametry

Samočistící: ano
Smart (ovládání mobilem): Ano
Nastavitelné množství vody: Ano
Nastavitelné množství kávy: Ano
Přednastavené programy: Ano
Mletá káva: Ne
Cappuccino 1 tlačidlem: Ano
Počet uživatelských profilů: 1

Ostatní

Kód produktu: NICR778

Všechny parametry

Recenze Nivona NICR778 CafeRomatica

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Nivona NICR778 CafeRomatica Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce