Nintendo Switch v2 NSH002 šedá

  • Výprodej

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,6 / 5

96% Kvalita
Výborná

84% Hodnota za peníze
Výborná

7 nákup

Zobrazit 7 recenzí

Popis produktu

Přenosná herní konzole Nintendo Switch v2 se 2 šedými ovladači Joy-Con je vybavena 6,2palcovou obrazovkou, která nabídne rozlišení 1280 × 720 pixelů. Vysoký výkon a rychlé reakce zajistí procesor NVIDIA Tegra. Herní konzole disponuje akcelerometrem, gyroskopem, úložným prostorem s kapacitou 32 GB a slotem pro GameCard. Lithium-iontová baterie s kapacitou 4 310 mAh poskytne výdrž až 9 hodin. Konektivitu mají na starosti bezdrátové technologie Wi-Fi, Bluetooth a rozhraní USB-C.

Hrajte kdekoli

Herní konzole Nintendo Switch v2 bude skvělým společníkem na cestách, v parku nebo v autě. V průběhu jedné sekundy uděláte z domácí konzole přenosnou. Byla vytvořena těmi nejkompetentnějšími, díky čemuž bude splňovat všechny vaše hráčské požadavky. Kamkoliv půjdete, vždy si ji můžete vzít s sebou. Všechny své oblíbené hry budete moci hrát mnohem častěji než dosud. Jednou z hlavních předností je i její pohodlné uchopení, čímž se celkový zážitek ze hry výrazně zvyšuje. 

 

Plynulý provoz

procesorem Tegra od společnosti NVIDIA můžete očekávat spolehlivý chod, rychlé reakce i flexibilitu za všech okolností. Vnitřní paměť činí 32 GB. S podporou speciálních GameCard si hravě poradí i s graficky náročnějšími hrami, což mnohé z vás jistě potěší. Kompatibilní bude i s paměťovými kartami microSD, microSDHC a microSDXC. Kapacitní dotykový displej dosahuje 6,2" (1280 × 720px), což je dostatečná velikost pro pohodlné hraní i během několika hodin. V provozu vydrží ohromných 9 hodin, nicméně je třeba zohlednit i výběr hry a její náročnost. 

Herní režimy

Nintendo Switch přináší hned několik způsobů hraní her. Při TV módu se bude hlavní děj hry odehrávat na televizní obrazovce. S tabletovým módem položíte obrazovku konzole na stůl a díky vestavěnému stojanu budete hrát hry pouze pomocí Joy-Con ovladačů. Handheld mód je specifický držením celé konzole v rukou - tento mód je oblíbený při hraní her během cestování, nebo s kamarády venku. Pokud rádi hrajete multiplayerové hry, určitě vás potěší fakt, že konzole umožní hrát hru pro dva hráče pomocí Joy-Con ovladačů.

 

Joy-Con ovladače

Využijte unikátní ovládání herní konzole Nintenda Switch prostřednictvím Joy-Con ovladačů. Mohou být využívány jako běžné ovládací prvky herní konzole (levý a pravý ovladač), ale také se dají použít samostatně, a to při režimu hraní pro dva, či samotném online multiplayeru. Ovladače disponují gyroskopem a akcelerometrem, které využijete ve vybraných herních titulech.

 

Multiplayer 

Součástí balení je i dvojice špičkových herních ovladačů, které se nacházejí na bočních stranách tohoto zařízení. Jsou tedy vždy rychle a snadno přístupné. Pomocí dokovací stanice můžete Nintendo Switch připojit i k televizi. Různé způsoby využití herních ovladačů vás jistě potěší. Nelze opomenout ani podporu bezdrátové technologie Bluetooth 4.1 či Wi-Fi (IEEE 802.11 a/b/g/n/ac). Prostřednictvím bezdrátové technologie je možné synchronizovat mezi sebou až 8 herních konzolí Nintendo Switch současně. Díky tomu můžete hrát s rodinou nebo přáteli stejný herní titul.

 

Rodičovský zámek 

Pokud si chcete být naprosto jistí, že se vaše ratolesti věnují i jiné zábavě než hraní her, bez pochyby oceníte rodičovský zámek. Jeho nastavení je velmi jednoduché a zabere vám jen krátkou chvíli. Nad uživateli tedy budete mít absolutní kontrolu, přičemž vám neunikne žádný detail. Jeho nastavení dokonce dokážete upravovat i prostřednictvím mobilní aplikace na vašem smartphonu. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita 32 GB
Platforma Nintendo Switch

Hodnocení

4,6 / 5

7 recenzí Nintendo Switch v2 NSH002 šedá

96% Kvalita
Výborná

84% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petra

2. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Dá se vzít všude s sebou
  • Dobre ovladace
  • Dobra cena
  • Při malé i velké

Zahraje si celá rodina.


Zuzana

24. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíPetr

28. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


  • Kompaktnost
  • Displej
  • Nabídka zajímavých her
  • Slušná baterie
  • Ovladače, konkrétně páčky

Jan

3. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná