Nintendo Switch + Pokémon: Let's Go Evee! + Pokéball Plus

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Zhotovený profesionály 

Herní konzole Nintendo Switch Joy-Con bude skvělým společníkem na cestách, v parku nebo v autě. V průběhu jedné sekundy uděláte z domácí konzole přenosnou. Byla vytvořena těmi nejkompetentnějšími, díky čemuž bude splňovat všechny vaše hráčské požadavky. Kamkoliv půjdete, vždy si ji můžete vzít se sebou. Všechny své oblíbené hry budete moci hrát mnohem častěji než dosud. Jednou z hlavních předností je i její pohodlné uchopení, čímž se celkový zážitek ze hry výrazně zvyšuje. 

 

Plynulý provoz

procesorem Tegra od společnosti NVIDIA můžete očekávat spolehlivý chod, rychlé reakce i flexibilitu za všech okolností. Vnitřní paměť má 32 GB. S podporou speciálních GameCard si hravě poradí i s graficky náročnějšími hrami, což mnohé z vás jistě potěší. Kompatibilní bude i s paměťovými kartami microSD, microSDHC a microSDXC. Kapacitní dotykový displej dosahuje 6,2" (1280 x 720px), což je dostatečná velikost pro pohodlné hraní i během několika hodin. V provozu vydrží ohromných šest hodin, nicméně je třeba zohlednit i výběr hry a její náročnost. 

Herní režimy

Nintendo Switch přináší hned několik způsobů hraní her. Při TV módu se bude hlavní děj hry odehrávat na televizní obrazovce. S Tabletop módem položíte obrazovku konzoly na stůl a pomocí vestavěného stojanu budete hrát hry pouze pomocí Joy-Con ovladačů. Handheld mód je specifický držením celé konzole v rukou - tento mód je oblíbeným při hraní her během cestování, nebo s kamarády venku. Pokud rádi hrajete multiplayerové hry, určitě Vás potěší fakt, že konzole Vám umožní hrát hru pro dva hráče pomocí Joy-Con ovladačů.

 

Joy-Con ovladače

Využijte unikátní ovládání herní konzole Nintenda Switch prostřednictvím Joy-Con ovladačů. Mohou být využívány jako běžné ovládací prvky herní konzole (levý a pravý ovladač), ale také se dají použít samostatně, a to při režimu hraní pro dva, či samotném online multiplayeru. Ovladače disponují gyroskopem a akcelerometrem, které využijete ve vybraných herních titulech.

Ovladač Poké Ball Plus

Speciální ovladač Poké Ball Plus je tvarovaný jako Pokémíč, který využijete při hraní her Pokémon: Let's Go Pikachu! a Pokémon: Let's Go Eevee!. Zařízení ovládáte pohybem. Také disponuje analogovou páčkou a horním tlačítkem. Nechybí ani vibrační funkce, světelné i zvukové efekty. Vašeho oblíbeného Pokémona si můžete v Pokémíči uložit a vzít ho na procházku po skutečném světě. Za to budete po návratu ke hře odměněn.

Multiplayer 

Součástí balení je i dvojice špičkových herních ovladačů, které se nacházejí po bočních stranách tohoto zařízení. Jsou tedy vždy rychle a snadno přístupné. Pomocí dokovací stanice víte Nintendo Switch připojit i k televizi. Různé způsoby využití herních ovladačů vás jistě potěší. Ať už je zapojíte do Joy-Con Grip příslušenství nebo je použijete samostatně je na vás. Nelze opomenout ani podporu bezdrátové technologie Bluetooth 4.1 či Wi-Fi (IEEE 802.11 a/b/g/n/ac). Prostřednictvím bezdrátové technologie je možné synchronizovat mezi sebou až 8 herních konzolí Nintendo Switch současně. Díky tomu můžete hrát s rodinou nebo přáteli stejný herní titul.

 

Rodičovský zámek 

Pokud si chcete být naprosto jistý, že se vaše ratolesti věnují jen zábavě a hraní her, bez pochyb oceníte rodičovský zámek. Jeho nastavení je velmi jednoduché a zabere vám jen krátkou chvíli. Nad uživateli tedy budete mít absolutní kontrolu, přičemž vám neunikne žádný detail. Jeho nastavení dokonce víte upravovat i prostřednictvím mobilní aplikace na vašem smartphonu. 

Hra Pokémon: Let 'Go Eevee!

Hra Pokémon: Let 'Go Eevee! vás zavede do regionu Kanto, kde budete chytat divokých Pokémonů spolu se svým věrným společníkem Eevee. Pokémonů můžete chytat hozením Poké Ballu pomocí Joy-Con ovladače nebo pomocí speciálního ovladače Poké Ball Plus. Hru můžete propojit s Pokémon GO na vašem mobilním zařízení a získat tak Pokémonů z Kanto regionu.

Obsah balení:

  • Konzole Nintendo Switch ve stylu Pikachu a Eevee
  • Hra Pokémon: Let's Go Eevee!
  • Ovladač Poké Ball Plus

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita 32 GB
  • Platforma Nintendo Switch
  • Hry v ceně Pokémon:Let´s go Eevee

Další vlastnosti

Značka: Nintendo
Platforma: Nintendo Switch

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 1
Verze Bluetooth: 4.1
? Počet USB 3.0 portů: 1
Wi-Fi standardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 350 mm
Výška: 95 mm
Délka: 200 mm
Hmotnost: 1600 g

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ano
? Operační paměť RAM: 4 GB

Procesor

? Počet jader procesoru: 8

Obsah balení

Obsah balení: pokéball
Počet gamepadů v ceně: 2
Hry v ceně: Pokémon:Let´s go Eevee

Datové uložiště

? Kapacita: 32 GB
Vestavěný pevný disk: Ano

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mechanika a disk

? Typ optické jednotky: Blu-ray
Zabud. optické jednotky: Ano

Ostatní

Kód produktu: NSH040

Všechny parametry

Recenze Nintendo Switch + Pokémon: Let's Go Evee! + Pokéball Plus

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Nintendo Switch + Pokémon: Let's Go Evee! + Pokéball Plus