Nintendo Switch Lite žlutá

  • Náš tip

Herní konzole, Platforma: Nintendo Switch, Kapacita: 32 GB. Více info

Barva


Cena 4 999 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Herní konzole Nintendo Switch Lite v žlutém provedení má rozměry 208 × 91 × 14 mm a hmotnost jen 297 gramů. Plynulý chod spuštěných her zajistí procesor NVIDIA Tegra. Je vybavena interní pamětí s kapacitou 32 GB. K dispozici je také slot na paměťové karty microSD, microSDHC nebo microSDXC i slot pro GameCard. Váš herní obsah zobrazíte na 5,5" LCD displeji s rozlišením 1280 × 720 pixelů. Ve výbavě má akcelerometr, gyroskop, 3570mAh lithium-iontovou baterii, port USB-C na nabíjení baterie i bezdrátové technologie NFC, Bluetooth a Wi-Fi.

Kompaktní herní konzole

Herní konzoli Nintendo Switch Lite si můžete vzít kdekoliv s sebou. Díky svým rozměrům 208 × 91 × 14 mm a hmotnosti jen 297 gramů se snadno vejde do kapsy. Je speciálně navržena pro hry podporující Handheld mód. Jednoduché ovládání zajistí integrované ovládací prvky umístěné na pravé i levé straně vedle displeje.

Plynulý provoz

O rychlé reakce a spolehlivý chod se postará procesor NVIDIA Tegra. Vaše hry uložíte do 32GB interní paměti, jejíž část je vyhrazena pro systém. Úložný prostor můžete rozšířit prostřednictvím paměťových karet microSD, microSDHC nebo microSDXC. K dispozici je také slot pro GameCard. Vaše hry zobrazíte na kapacitním dotykovém LCD displeji s úhlopříčkou 5,5" a rozlišením 1280 × 720 pixelů. Napájení poskytne 3570mAh lithium-iontová baterie s přibližnou výdrží od 3 do 7 hodin.

Multiplayer a možnosti připojení

Herní konzoli můžete lokálně bezdrátově propojit až s 8 systémy Nintendo Switch nebo Nintendo Switch Lite a zahrát si tak hry společně s přáteli. O stabilní bezdrátový přenos se postarají technologie Bluetooth ve verzi 4.1 a Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac. K dispozici je i technologie NFC a port USB-C, který je určen pouze k nabíjení baterie.

Rodičovský zámek

Pokud si chcete být absolutně jistí, že se vaše ratolesti věnují nejen zábavě a hraní her, bez pochyby oceníte rodičovský zámek. Jeho nastavení je velmi jednoduché a zabere vám jen krátkou chvíli. Nad uživateli tedy budete mít absolutní kontrolu, přičemž vám neunikne žádný detail. Jeho nastavení dokonce zvládnete upravit i prostřednictvím mobilní aplikace na vašem smartphonu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita 32 GB
Platforma Nintendo Switch

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nintendo Switch Lite žlutá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi