Nintendo Switch Lite Zobrazit popis

Chcete pařit hry i na cestách, ale nechce se vám kvůli tomu pořizovat celou herní konzoli? Nintendo přišlo s jednoduchým řešením: handheld herní konzolí Nintendo Switch Lite.

Produkty

Nintendo Switch Lite vás zabaví, ať jste kdekoli

Maximální herní zážitek, který schováte do kapsy? Přesně to přináší Nintendo Switch Lite. Do ruky padne jako ulitý a jistě vás potěší i jeho neskutečná hmotnost - pouhých 297 gramů. Jednoduché ovládání najdete po obou stranách LCD displeje a díky NVIDIA Tegra procesoru si můžete být jisti, že se konzole postará o rychlé reakce.

Na konzoli Switch Lite si zahrajete pouze hry, které podporují handheld mód. Pokud toužíte po klasickém herním zážitku a hraní na větší obrazovce, sáhněte po Nintendo Switch, který vám nabídne rovnou tři způsoby hraní: Handheld, Tabletop a TV mode. 

Switch Lite propojí až 8 konzolí

S přáteli je zábava vždy větší! To ví i vaše Nintendo Switch Lite, takže zvládne i multiplayer. Lokálně se bezdrátově (pomocí Bluetooth 4.1 a Wi-Fi) spojíte až s 8 dalšími zařízeními Nintendo Switch i Switch Lite. A pokud máte členství Nintendo Switch Online, zahrajete si s kamarády či náhodnými hráči i na dálku.

Pořizujete herní konzoli pro dítě a chcete mít jistotu, že se na své konzoli bude věnovat jen hraní her? Žádný problém. Switch Lite je vybaven rodičovským zámkem, který můžete lehce spravovat ze svého chytrého mobilu.