Nintendo Labo Robot Kit

Souprava Nintendo Labo Robot Kit představuje novou linii interaktivní tvorby, hry a objevů nových zkušeností, které inspirují kreativitu mysli a hravé srdce. Spolu s konzolí Nintendo Switch set Labo dodává nástroje a technologie pro tvorbu DIY (Do It Yourself), hraní her s Vašimi výtvory a objevování, jak se Nintendo Switch technologie promítají do reality. Nintendo Labo umožňuje komukoliv vyzvednout a vychutnat tvorbu, hraní a objevování. S Robot Kit si vytvoříte nositelný robotický oblek s ovladači pro Joy-Con. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Nintendo Labo Robot Kit

Sestavením listů kartonu rozličných tvarů nazývaných Toy-Con a jejich kombinací s Nintendo Switch je můžete přivést k životu. Vytvořte si krok za krokem kartonové příslušenství Toy-Con pomocí interaktivních pokynů na Vaší konzoli Nintendo Switch. Kombinací herní konzole a tohoto příslušenství si zahrajete hry zcela novým způsobem. Odhalte, jak každá hračka funguje. Spojte je, pak použijte své objevy, abyste vymysleli nové způsoby hraní.

Robot Toy-Con

Vytvořte si nositelný robotický oblek a vložte levý a pravý Joy-Con do připravených otvorů na batohu a štítku, abyste získali kontrolu nad robotem, který je zobrazen na televizoru při připojení konzoly Nintendo Switch. Vychutnejte si množství zábavných herních zážitků včetně režimu Robot, kde můžete zničit budovy nebo UFO.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ příslušenství interaktivni doplnek
  • Provedení Bezdrátové
  • Pro zařízení Nintendo Switch

Další vlastnosti

Značka: Nintendo
Typ příslušenství: interaktivni doplnek
Provedení: Bezdrátové
Pro zařízení: Nintendo Switch

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šířka: 300 mm
Výška: 200 mm
Hmotnost: 200 g
Hloubka: 90 mm

Obsah balení

Obsah balení: sada gumicek

Ostatní

Kód produktu: NSS490

Všechny parametry

Recenze Nintendo Labo Robot Kit

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Nintendo Labo Robot Kit