Nintendo Switch Zobrazit popis

S videoherní konzolí Nintendo Switch si užijete spoustu zábavy a při hraní se rozhodně nudit nebudete. Když vás omrzí paření na televizi, popadněte konzoli do ruky a hrajte na ní jako za starých časů. Díky tomu si zahrajete opravdu kdekoli - doma, v tramvaji i u kámoše.

Produkty

Nintendo Switch je díky své skladnosti naprostým unikátem mezi herními konzolemi. Jak už její název napovídá, konzole Nintendo Switch je super flexibilní. Zahrajete si na ní rovnou třemi různými způsoby, které můžete měnit klidně během hraní:

  • Handheld mode – Joy-Con ovladače, které jsou součástí balení, přicvakněte přímo na displej a užijte si hraní na přenositelné konzoli. Díky tomu se nemusíte omezovat na hraní doma v obýváku. Svou oblíbenou hru si zahrajete třeba v posteli, autobusu nebo kdekoli se vám zachce.

  • Tabletop mode – Pokud se vám nechce držet celou konzoli v ruce nebo se na dovolené chcete u hraní cítit podobně, jako když hrajete doma na televizi, přepněte do Tabletop módu. Odepněte Joy-Con ovladače a displej vám bude sloužit jako mini TV.

  • TV mode – Prostě klasika. Pokud vám nejvíc vyhovuje klasické hraní na televizi,  vložte konzoli do dokovací stanice. Tam se vám bude nejen nabíjet, ale přes HDMI ji jednoduše spojíte s televizí.  Joy-Con ovladače navíc můžete vložit do Joy-Con Gripu, speciálního držáku, který ovladače spojí a zapaříte si na něm jako na klasickém gamepadu.

Kromě toho nabízí výkonný procesor NVIDIA Tegra, multidotykový displej a interní paměť s kapacitou 32 GB, kterou ale s micro SDXC kartou navýšíte až na velikost 2TB. Nechybí ani lokální i online multiplayer pro hraní s více hráči i konzolemi najednou.