4,9 / 5

10×

95% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peníze
Výborná

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

Mario Kart 8 Deluxe pro konzoli Nintendo Switch se postará o zábavu na dlouhé hodiny. Zazávodíte si na 48 jedinečných okruzích v osmi pohárových soutěžích. Ale pozor! Až se budete prohánět po dráze a třeba vzhůru nohama, nastane boj s vašimi protivníky a spoluhráči o to, kdo do cíle dorazí jako první. Závod ozvláštňuje mnoho předmětů, takže občas uklouznete po nastražené slupce od banánu nebo vám někdo zacáká obrazovku. Nechybí ani oblíbený battle mode a spousta postaviček, se kterými můžete soutěžit.


Mario Kart 8 Deluxe přináší 42 závodních hrdinů a dlouhé hodiny plné zábavy

Mario Kart 8 Deluxe je závodní hra, kterou Nintendo vyšperkovalo do poslední drobnosti. V nabídce budete mít 42 postaviček, se kterými budete závodit a za volantem je můžete libovolně střídat. Některé z nich budou vaši staří známí, takže nechybí Mario ani Luigi, jiné budou zbrusu nové a některé možná budete znát z jiných her na Nintendo Switch. K hrdinům se přidali například Dry Bones, Bowser Jr. a Inkling.

Hra je plná barev a fantastických doplňků, které se vám jen tak neokoukají. Ve hře na vás čeká 48 různých tratí. Všechny budou přístupné hned od začátku, takže se do jejich prozkoumávání můžete pustit prakticky okamžitě, a každá z nich vás ohromí svým originálním zpracováním. Téměř každá z nich obsahuje skokánky, tajné zkratky, alternativní cesty a další překvapení. Hra vás prostě nenechá chvilku v klidu, takže se máte na co těšit.

Neuvěřitelný svět plný fantazie… a slupek od banánů

Na cestě budete projíždět mraky, obrovskou lodí, vodou, někde se budete muset vyhnout masožravým kytkám a jinde zas budete plachtit vzduchem, jezdit můžete po stropě i na stěně. Ve hře budete pilovat jak vlastní schopnosti, správné načasování turba nebo řezání zatáček, tak i samotné vozítko. Styl jízdy totiž ovlivňuje nejen postava, kterou posadíte za volat, ale i spousta dalších detailů, jako kolečka nebo kluzák. Sestavením vozítka pak ovlivňujete váhu, rychlost, zrychlení, manipulovatelnost a grip.

Na tratích na vás čeká mnoho záludností. Během závodu budete sbírat předměty, které se povalují na trati. Nově u sebe můžete mít 2 předměty najednou. Mít dostatek munice se vždy hodí – zvlášť když se potřebujete vypořádat s ostatními závodníky. Hoďte jim pod kola slupku nebo na ně vyšlete raketu. Nebo použijte ducha Boo a staňte se neviditelnými. Narazit můžete celkem na 23 položek a zbraní.

V battle módu si zasoupeříte doma i online

Hra Mario Kart 8 Deluxe vznikla exkluzivně pro Nintendo Switch a svižně vám poběží ve Full HD, takže si všechny její fantastické prvky můžete vychutnat v plné své kráse. Kromě závodů na tratích si užijete spoustu zábavy také v battle módu, ať už doma, nebo online. Připravte se na akční souboje v 5 variantách, se kterými se do bitvy pustíte na 8 atraktivních tratích. S protivníky tu po sobě budete házet bomby, hrát si na policisty a zloděje nebo sbírat mince. Nechybí oblíbená Ballon Battle, při které se soupeřům snažíte prasknout jejich balonky a uchránit si své vlastní.

Mario Kart na Nintendu pozvedne každou party

  • Až ve 4 hráčích si zahrajete na jedné Nintendo Switch konzoli v TV režimu nebo v Tabletop módu.
  • Online multiplayer vám dovolí připojit 2 lokální hráče. Ti se pak mohou připojit do závodu pro 12 hráčů z celého světa.
  • Pomocí bezdrátového připojení mezi sebou propojíte až 8 konzolí Nintendo Switch.
  • Pokud pořádáte opravdu velkou party, můžete připojit až 12 konzolí současně v TV režimu v módu LAN Play (s 1 nebo 2 hráči na konzoli) pro maximálně 12 hráčů.

Nintendo Switch je ideální pro hraní ve více lidech a s Mario Kart 8 Deluxe to bude jedna radost. Odepněte Joy-Noc ovladače a užijte si s kamarádem hru na rozpůlené obrazovce ať už na televizi, nebo v tabletop módu. S více ovladači si užijete hraní až ve čtyřech na jedné konzoli, online vás pak může být až 12. Takže 3, 2, 1… Start!

 

 

 

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Závodní
Lokalizace anglická

Hodnocení

4,9 / 5

10 recenzí Mario Kart 8 Deluxe

95% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

15. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Jsme velice spokojeni,ni deti :-)


Lukáš

3. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Nákup proběhl rychle


Lucie

25. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


Super hra pro děti


Patrik

25. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Rychlé dodání.