Nintendo konzole Zobrazit popis

Od herních karet přes Game Boy až po úspěšné jméno, které ještě dnes znají hráči po celém světě. Odkud se vzalo a co vám Nintendo, které se postaralo o hity jako Tetris, Mario, Zelda nebo Pokémon, nabídne dnes?

Produkty

Nintendo konzole: jak to začalo?

Nintendo je japonská společnost, která už od konce 19. století prodávala ručně vyráběné hrací karty. Ve 20. století se vrhla na arkádové hry a když koncem 80. let v roce 1989 vydala svůj Game Boy s Tetrisem a úspěšnou hrou Super Mario Land (k 35. výročí úspěšného Super Mario Bros. společnost vydala retro handheld herní konzoli Nintendo Game & Watch), zapsala se do historie jako jeden z prvních výrobců handheld konzolí v širokém měřítku.

Nintendo Switch vás zabaví i ve 21. století

Nintendo konzole se dodnes hráčům snaží poskytnout maximální herní zážitek. O tom svědčí i jeho poslední konzole Nintendo Switch. Kromě klasického hraní na televizní obrazovce vám Nintendo Switch nabídne také handheld mód, který je dnes skvělým ozvláštněním a lehce ho sbalíte i na cesty. Novou, vylepšenou konzoli Nintendo možná představí v roce 2021.

Hry na Nintendo Switch

Jaké hry si dnes zahrajete na Nintendo konzolích Switch: