Nintendo Joy-Con (R) (šedý)

1 399 Kč ? Ušetříte 37 % 888 Kč

Dostupné pouze na prodejně – Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 8,88 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Pravý ovladač Nintendo Joy-Con Vás zaujme nejen kvalitním zpracováním, ale především svou širokou využitelností. Oceníte ho ať už jako samostatný ovladač nebo spolu s příslušenstvím Joy-Con grip. Určen je pro herní konzole Nintendo Switch. Stejně pravá i levá verze je vybavena sadou tlačítek, akcelerometrem a gyroskopický senzorem pohybu. S pokročilou HD rumble funkci si užijete všechny vibrace naplno. IR pohybovou kamerou zase zjišťujete vzdálenost, tvary a pohyb blízkých objektů. I díky tomu Vám už nic neujde. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 37 %

Popis produktu

Všestranné využití

Herní ovladač Nintendo Joy-Con se vyznačuje opravdu kvalitní konstrukcí, snadným používáním a širokými možnostmi, které jako zanícený hráč určitě oceníte. Použít jej lze samostatně v jedné ruce, v obou rukou nebo zapojením do příslušenství Joy-Con gripu.

Konstrukce

Každý z ovladačů je vybaven sadou tlačítek, akcelerometrem i gyroskopickým senzorem pohybu, díky čemuž je ovládání pravé a levé strany zcela nezávislé. Spolu s ním zažijete ohromné herní zážitky, které Vás zcela strhnou. Zda při samostatné hře nebo v režimu multiplayer. Vyznačuje se NFC bodem pro interakci s figurkami Amiibo. Nelze opomenout ani IR pohybovou kameru, pomocí které zjišťujete vzdálenost, tvary a pohyb blízkých objektů. Přesně tedy víte dedukovat, kde se nachází hráčova ruka a jak formuje tvar.

Precizní zpracování

HD rumble funkcí bude procítění hry mnohem přirozenější a realističtější. Avšak pouze u kompatibilních hrách. Všechny efekty, které se budou v hrách vyskytovat, jsou mnohem detailnější a podstatně intenzivnější. Dokonce pocítíte i ty nejjemnější vibrace, například kostky ledu ve sklenici.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výdrž baterie
    20 hod. Výdrž baterie
  • Pro zařízení
    Nintendo Switch Pro zařízení

Další vlastnosti

Značka: Nintendo
Pro zařízení: Nintendo Switch

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 36 mm
Výška: 102 mm
Hmotnost: 52 g
Tloušťka: 28 mm

Obsah balení

Obsah balení: ovládač

Baterie

Typ baterie: Li-Ion
Výdrž baterie: 20 hod.

Další parametry

Vibrační odezva: Ano

Ostatní

Kód produktu: NSP040

Všechny parametry

Recenze Nintendo Joy-Con (R) (šedý)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Nintendo Joy-Con (R) (šedý)