Ninebot by Segway ES1

Stylová E-koloběžka Ninebot by Segway ES1 v černém provedení vám umožní beznámahovú přepravu, na delší vzdálenosti, pohodlně a bezpečně. Poháněna je 250 W elektromotorem, kterým dosáhnete maximální rychlost 20 km/h. Napájení zajišťuje 5,2 Ah baterie disponující napětím 36 V s dobou nabíjení 3,5 h. Dojezd dosahuje hodnotu 25 km a hmotnost je 11,3 kg. Možnost jednoduchého sklopení dělá z manipulace hračku. S přídavnou baterií (není v balení) dosáhnete maximální rychlost 30 km/h a dojezd 45 km. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 2 prodejnách

 • Výprodej − 32 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Ideální volba do města i mimo něj

Ninebot by Segway Kickscooter ES1 představuje elektrickou koloběžku, která vás snadno dostane do školy nebo do práce. Díky své kompaktní velikosti lze snadno přenést v ruce nebo přepravovat v autě či veřejné dopravě. Vysokokapacitní lithiová baterie zajišťuje slušný dojezd 25 km a koloběžka se může pohybovat rychlostí až 20 km/h. Vysoce odolné bezúdržbové kola bez vzduchu a kombinace elektronického a mechanického ručního ovládání na rychlé zastavení zaručí bezpečný zážitek z jízdy.

Jednoduchá obsluha

Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter ES1 vyniká velmi jednoduchým a pohodlným používáním. Tempomat se používá k udržení stejné rychlosti jízdy. Díky tomu se budete moci plně soustředit na jízdu a nevyřešil svou rychlost. Chcete-li změnit směr jízdy, nakloňte koloběžku na stranu, na kterou chcete jít. Jakmile dorazíte do cíle, jednoduše stiskněte knoflík a koloběžku sundejte.

Možnost dokoupení přídavné baterie

Pokud chcete zvýšit maximální rychlost nebo dojezd elektrické koloběžky Ninebot, můžete si dokoupit další přídavnou baterii. To zajišťuje, že rychlost stoupne na pěkných 30 km/h a dojezd se prodlouží na 45 km. Přídavná baterie není součástí balení.

Inteligentní systém řízení spotřeby

K vylepšenému jízdnímu komfortu také přispěje inteligentní systém řízení baterie, který v případě spotřeby nadměrné energie - např. při jízdě z kopce uloží zpět přebytečnou energii a přidá tak další kilometry k celkovému dojezdu koloběžky.

Možnost spárování s aplikací

Koloběžku můžete spárovat pomocí smartphonu s mobilní aplikací. V aplikaci můžete sledovat stav baterie, provozní teplotu a další důležité informace o vašem modelu. Pomocí této aplikace můžete zabránit tomu, aby se spustila na dálku, čímž zajistíte pocit bezpečí. Koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter ES1 je ideální volbou do město nebo na kratší výlety.

Vlastnosti Ninebot by Segway ES1

 • Výkon: 250 W
 • Doba nabíjení: 3,5 h
 • přední světlo
 • Maximální rychlost: 20 km/h
 • Maximální dojezd: 25 km
 • Barva: černá
 • Hmotnost: 11,3 kg
 • Nosnost: 100 kg
 • Velikost předního kola: 20,32 cm
 • Velikost zadního kola: 19,05 cm (7,5")

Používej vyznačené cyklistické stezky

Pokud je to možné, použij trasu a cestu vyznačenou pro kola, pokud ne, jezdi na okraji vozovky. Respektuj všechny dopravní předpisy. Nepoužívej na jízdu chodník, ledaže by ti to umožňovaly dopravní předpisy. Stejně jako při cyklistice, i zde je nejlepší vždy nosit přilbu při jízdě.

Vždy dodržuj dopravní předpisy

Nezapomeň, že pro tebe platí dopravní předpisy stejně jako pro ostatní účastníky silničního provozu. Proto sleduj všechny dopravní značení, vodorovné dopravní značky a semafory. Ber ohled na chodce a ostatní účastníky silničního provozu na křižovatkách.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hmotnost 11,3 Kg
 • Výkon motoru 250 W

Další vlastnosti

Značka: Ninebot by segway
? Smart: Ano
Maximální nosnost: 100 Kg
Max. rychlost: 20 km/hod.
Dojezd: 25 km
Výkon motoru: 250 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43 cm
Výška: 113 cm
Hloubka: 102 cm
Hmotnost: 11,3 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Kabel

Baterie

Doba nabíjení: 3,5 hod.

Ostatní

Kód produktu: NBES1

Všechny parametry

Recenze Ninebot by Segway ES1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Ninebot by Segway ES1