Ninebot by Segway eKickScooter Zing A6

  • Výprodej

E-koloběžka, Maximální nosnost: 40 kg, Určení: dětský, Kapacita baterie: 2,5 Ah, Maximální dojezd: 5 km, Výkon motoru: 50 W, Max. rychlost: 12 km/hod.. Více info


Cena 3 890 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 39 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrická koloběžka Segway Ninebot eKickScooter Zing A6 je kvalitní a bezpečná koloběžka určená pro děti ve věku 6-10 let. Dosahuje maximální rychlosti 12 km/h. Je vybavena 2,5 Ah baterií, která zajistí při plném nabití dojezd 5 km a motorem o výkonu 50 W. Na výběr nabízí tři rychlostní stupně. Po stranách a na předním kole se nacházejí světla, které zviditelní koloběžku i během jízdy ve tmě.

Inteligentní baterie

Baterie v produktech značky Segway využívají nejmodernější technologii s ekologickým systémem rekuperace, který při brzdění či jízdě z kopce vrací energii zpět do baterie. Samozřejmostí je vestavěný bezpečnostní systém (BMS), který zabraňuje přebití, zkratu nebo přehřátí baterie. Baterie má kapacitu 2,5 Ah a při plném nabití zajistí dojezd 5 km.

Spolehlivý motor

Koloběžka disponuje motorem o výkonu 50 W. Nabízí tři jízdní režimy. Světelný indikátor na stupačce informuje o aktuálním rychlostním stupni. Koloběžka dosahuje maximální rychlosti 12 km/h.

Osvětlení během jízdy

Koloběžka disponuje barevným osvětlením po bočních stranách a na předním kole, takže je na cestě viditelná i během večerních hodin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 4.6 Kg
Kapacita baterie 2.5 Ah
Výkon motoru 50 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ninebot by Segway eKickScooter Zing A6

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi