Segway miniPLUS

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Věrný společník na cestách kamkoliv

Unikátní osobní přepravce Segway miniPLUS vás dokáže odvést téměř kamkoliv, ať už jdete do práce, na výlet, nebo se jen tak zabavit. S maximálním dojezdem 35 km máte rozsáhlé možnosti výběru a díky maximální rychlosti 20 km/h si užijete jízdu jako nikdy předtím. Výkonná 36 V baterie s kapacitou 329 Wh napájí 2 motory s výkonem 400 W (spolu 800 W), které umožňují maximální stoupání 15° a nosnost100 kg. Když právě nejezdíte a chcete mít volné ruce, využijete dálkový ovladač s funkcí Follow Mode. Jako poslušný společník vás bude Segway miniPLUS všude věrně následovat. Na cestách využijete i praktické odkládací místo a vestavěný reproduktor, který dokáže reprodukovat vaše příkazy, hlášky, či varovné zprávy. Po jízdě si nabijete svůj segway pomocí kvalitní nabíječky do 4 hDoporučený věk k jízdě na Segway miniPLUS je minimálne 16 let.

Výborná stabilita a bezpečnost

Pro co nejvyšší míru bezpečnosti během jízdy má Segway miniPLUS integrovanou řídící tyč, která umožňuje precizní zatáčení a snadné přenášení v případě potřeby. Inteligentní stabilizační systémy využívají nejnovější technologie pro tu nejvyšší míru komfortu. V nepříznivých světelných podmínkách a ve tmě využijete kvalitní přední a zadní LED světla, díky kterým uvidíte a budete viděn za každých okolností. Stupeň krytí IP54 a IPX6 pro baterii umožňuje bezpečnou jízdu v každém počasí. Nemusíte se obávat ani rozbitých cest, díky velkým 11 palcovým (28 cm) pneumatikám s vynikající odolností, bude vaše jízda vždy komfortní.

Množství funkcí využitím aplikace

Získejte množství informací o vaší jízdě, upravte si vzhled, nebo si změřte síly se svými kamarády prostřednictvím aplikace Ninebot by Segway. K dispozici máte výukové tutoriály, které vás postupně provedou ovládáním stroje, diagnostiku Segway miniPLUS, pro zjištění stavu zařízení, jakož i rozsáhlé množství statistik o vaší jízdě. Dokážete si dokonce i zajistit miniPLUS vůči krádeži a stejně si také upravit vzhled LED osvětlení, přesně podle vašich představ.


 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální nosnost 100 Kg
  • Kapacita baterie 6,45 Ah
  • Max. rychlost 20 km/hod.
  • Dojezd 35 km
  • Výkon motoru 400 W

Další vlastnosti

Značka: Segway
? Smart: Ne
Maximální nosnost: 100 Kg
Určení: univerzální
Max. rychlost: 20 km/hod.
Dojezd: 35 km
Výkon motoru: 400 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 57,7 cm
Výška: 62 cm
Hloubka: 28 cm
Hmotnost: 16 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Nabíječka

Baterie

Doba nabíjení: 4 hod.
Kapacita baterie: 6,45 Ah
Baterie: 51 V

Další parametry

Display: Ne
Doporučený věk: 16-60
Světlá: Ano

Ostatní

Kód produktu: SGPLUS

Všechny parametry

Recenze Segway miniPLUS

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Segway miniPLUS