Ninebot By Segway One S2

Zobrazit

Výprodej - 30 %
Doprava zdarma

Maximální nosnost: 120 Kg, Max. rychlost: 24 km/hod., Dojezd: 30 km, Výkon motoru: 500 W,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Jedinečný přepravní prostředek Ninebot By Segway One S2 si okamžitě zamilujete. Bez ohledu na to, na jakém povrchu budete jezdit, spolu s ním zažijete množství zábavy. Hravě zvládne i jízdu vzad. Využitelný je rovněž na trávě, nerovném terénu, při 15° stoupání, ale i za deště, bláta či na písku. Svými oblými tvary, nízkou hmotností a kompaktním provedením je snadno přenosný, co mnozí z Vás jistě ocení. Toto gyroskopické vozítko se pyšní unikátním ovládáním i bezpečností během jízdy. Pomocí aplikace ve vašem telefonu navíc víte nastavit maximální rychlost pro Vaši ratolest, kterou nebude moci překročit. Samozřejmě je zde i prostor pro vlastní kreativitu, tedy možnost vlastního dotvoření. Vylepšit si zařízení víte pomocí obrázků, grafitů nebo jiných abstraktních motivů. Barevné podsvícení působí mimořádně efektně a ovládat jej můžete také přes aplikaci ve Vašem smartphonu. S maximální rychlostí 24 km/h a dojezdem 30 km si užijete každou jízdu naplno. Kapacita baterie je 310 Wh a nabíjí se jen tři hodiny.

Skvělý společník se spolehlivým provozem

Přesouvejte se z bodu A do bodu B stylovější a zábavnější právě pomocí Ninebot By Segway One S2. Šetříte tak nejen svou energii, ale především Váš drahocenný čas. Bez větších potíží si poradí s jakýmkoli povrchem. Ať už s hladkým, nerovným, trávou nebo 15° stoupáním. Ninebot By Segway One S2 je použitelný skutečně na jakémkoliv terénu. S maximální rychlostí 24 kilometrů za hodinu už nikdy nebudete opozdí na dohodnuté setkání. S výstupním výkonem motore 500 W můžete očekávat plynulý chod. Změna jízdy, tedy zatočení je do zařízení přenášena změnou úhlu postoje. Dokonce jím víte couvat i dozadu, a to jen pouhým nakloněním směrem vzad. 

Bezpečnost nade vše

Obávat se nemusíte ani nepěkných pádů. Bezpečnou jízdu zajišťuje díky gyroskopickému udržování předozadní rovnováhy. Abyste jako rodič mohli být klidný, po spárování přes bezdrátovou technologii Bluetooth víte prostřednictvím aplikace nastavit na Vašem telefonu maximální rychlost, kterou dítě nemůže překročit. Do školy či na kroužek tak přijde bez újmy na zdraví. Úplní začátečníci budou moci navíc využít tréninkový mód. Aplikace však umožňuje provádět diagnostiku, sledovat jízdní údaje, aktualizovat firmware nebo sdílet výkony s ostatními

Kreativitě se meze nekladou

Jednoduché a čisté plochy umožňují přizpůsobit si vzhled podle vlastní fantazie. Ať už se rozhodnete pro obrázek, abstraktní malby nebo grafity je na Vás. Samozřejmě ho můžete nechat i bez doplňků, kdy bude působit velmi elegantně a nadčasově zároveň. Vše je již na Vašem rozhodnutí. Přes aplikaci víte navíc nastavit několik tisíc barevných světelných efektů. Styl jízdy tak víte snadno měnit. 

Do každého počasí

Svou odolnou konstrukcí a celkovým zpracováním je použitelný za skutečně každého počasí. Elektrické obvody jsou hermeticky utěsněny, takže se jakéhokoliv selhání obávat nemusíte. S certifikací IP54 si poradí s deštěm, blátem i pískem. Jakmile získáte jistotu, jízdu si naplno užijete. Svou nízkou hmotností je snadno přenosný, co mnozí z Vás jistě uvítají.  

Duální provoz

Pod tímto slovním spojením můžete chápat duální baterie, přičemž jedna se nachází na pravé straně a druhá na levé. Hoverboard Ninebot by Segway One S2 pracuje buď s jednou nebo s oběma, podle čeho se také mění parametry a dojezd. Pokud je baterie vybitá, sníží se automaticky i rychlost. Po vybití jej stačí zapojit do zásuvky a nechat nabít. Po krátké chvíli bude opět použitelný a připraven k jízdě. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální nosnost 120 Kg
Max. rychlost 24 km/hod.
Dojezd 30 km
Výkon motoru 500 W

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Ninebot By Segway One S2

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jan

1.10.2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Lehký, přesto dostatečně výkonný.
  • Kulatý tvar tlačí do nohou.

Splňuje to co slibuje. Mohu doporučit.