Ninebot by Segway ES2

Stylová E-koloběžka Ninebot by Segway ES2 v černém provedení vám umožní beznámahovou přepravu, na delší vzdálenosti, pohodlně a bezpečně. Poháněna je 300 W elektromotorem, kterým dosáhnete maximální rychlost 25 km/h. Napájení zajišťuje 5,2 Ah baterie disponující napětím 36 V s dobou nabíjení 3,5 h. Dojezd dosahuje hodnotu 25 km a hmotnost je 12,5 kg. Možnost jednoduchého sklopení dělá z manipulace hračku. S přídavnou baterií (není v balení) dosáhnete maximální rychlost 30 km/h a dojezd 45 km. K celkové kvalitě provedení e-koloběžky Ninebot by Segway ES2 přispívají odolné kolečka, přední/zadní odpružení, LED osvětlení a intuitivní aplikace Ninebot by Segway. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 8 %

Popis produktu

Spolehlivý výkon, pohodlí a bezpečnost při jízdě

Zjednodušte si pohyb ulicemi měst, na trzích nebo jen tak se vyberte za dobrodružstvím ve velkém stylu díky elektrické koloběžce Ninebot by Segway ES2. Silný motor s výkonem 300 W vám dovolí dosáhnout maximální rychlosti 25 km/h. Napájení motoru je zajištěno výkonnou 36 V, 5,2 Ah baterií, díky které se dostanete do vzdálenosti 25 km a nabijete ji nabíječkou za 3,5 hodiny. Intuitivní ovládání je zaručeno kvalitními rukojeťmi a pohodlným ovládáním výkonu na řídítkách. V nepříznivých podmínkách využijete ochranu IP54. Bezpečnost a komfort poskytují odolné 8''/7'' bezvzduchové kolečka a LED displej s informacemi o jízdě (rychlost, připojení Bluetooth, režim napájení a stav baterie). Je vhodná pro všechny uživatele od 14 let.

Inteligentní funkce s možností rozšíření

K co nejvyššímu komfortu při jízdě na koloběžce Ninebot by Segway ES2 využijete přední a zadní odpružení, tempomat, mechanickou, jakož i elektrickou brzdu s ABS, protiblokovacím systémem s pokročilou rekuperací energie. K unikátnímu vzhledu koloběžky přispívá LED osvětlení, abyste viděli a byli vždy vidění a podsvícení, dle vlastního stylu. S možností dokoupení přídavné baterie, si prodloužíte své jízdy na 45 km a maximální rychlost až na hodnotu 30 km/h. Díky těmto funkcím dokážete zdolat vrcholy s převýšením do 10% a užít si jízdu dolů bez obav.

Rozsáhlé informace a úpravy prostřednictvím aplikace

Získejte množství informací o vaší jízdě, upravte si vzhled, nebo si změřte síly se svými kamarády prostřednictvím aplikace Ninebot by Segway. K dispozici máte výukové tutoriály, které vás postupně provedou ovládáním stroje, diagnostiku koloběžky, pro zjištění stavu zařízení, jakož i rozsáhlé množství statistik o vaší jízdě. Dokážete si dokonce i zajistit ES2 vůči krádeži a stejně si také upravit omezovač rychlosti, tempomat a vzhled LED podsvícení, přesně podle vašich představ.

Kvalitní konstrukce s možností jednoduché manipulace

Moderní vzhled koloběžky Ninebot by Segway ES2 se vyznačuje lehkým rámem s váhou okolo 12,5 kg, což zaručí dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Na stání slouží kvalitní nášlapná plocha s protiskluzovým povrchem, která zvyšuje bezpečnost a působí po vizuální stránce elegantně, čímž se odlišuje od konkurence. Model ES2 umožňuje maximální nosnost až 100 kg. K co nejlehčí manipulaci využijete možnost sklopení, díky čemuž se e-koloběžka vejde do každého kufru či jiného odkládacího prostoru a dá se i dobře uchopit při přenášení.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hmotnost 12,5 Kg
 • Kapacita baterie 5,2 Ah
 • Výkon motoru 300 W

Další vlastnosti

Značka: Ninebot by segway
? Smart: Ano
Maximální nosnost: 100 Kg
Určení: univerzální
Max. rychlost: 25 km/hod.
Dojezd: 25 km
Výkon motoru: 300 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43 cm
Výška: 113 cm
Hloubka: 102 cm
Hmotnost: 12,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Imbus, Nabíječka, Kabel

Baterie

Doba nabíjení: 3,5 hod.
Kapacita baterie: 5,2 Ah
Baterie: 36 V

Další parametry

Display: LCD
Doporučený věk: 14-99
Světlá: Ano

Ostatní

Kód produktu: NBES2DG

Všechny parametry

Recenze Ninebot by Segway ES2

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Ladislav, 30.4.2020

Miloš, 17.6.2019

 • Plná kola, nehrozí defekt.
 • Možnost originálního rozšíření kapacity baterie, tedy výkonu a dojezdu.
 • Kvalitní zpracování, renomovaný výrobce.
 • Cena.
 • Plná kola, menší komfort jízdy oproti nafukovacím, částečně řeší komplet odpružení.
 • Hmotnost, rozměry.

Příslušenství k Ninebot by Segway ES2