Ninebot By Segway MiniPro (černý)

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Nepostradatelný společník při bádání zákoutí

Pořiďte si tento přepravní prostředek a objevujte nové, nepoznané místa Vašeho města. Ninebot By Segway MiniPro si Vaši pozornost i sympatie získá nejen svým vizuálním provedením, ale rovněž technickými vlastnostmi. Tím jsme si absolutně jisti. Nabízí ohromný komfort během celé jízdy, přičemž jsou vaše ruce stále volné a oči otevřené. Žádný detail Vám tak už nikdy neunikne. Využijete ho například i na dovolených, na které se vydáte autem. Řídící tyč složíte během sekundy a spolu se základnou se vejde do každého kufru. 

Spolehlivý chod 

Duální motor dosahuje výkonu 2x800 W, čímž zaručuje plynulou jízdu po celou dobu. S maximální rychlostí 20 kilometrů za hodinu ujedete ohromných 30 kilometrů. Zpětná vazba s okolním prostředím je podstatně větší a intenzivnější, co mnozí z Vás jistě ocení. Po jednoduché synchronizaci prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth je komunikace se zařízením mimořádně jednoduchá. Bez větších potíží se přizpůsobí každému povrchu jako je například písek, dlažba nebo tráva a hravě si poradí i s 15° stoupáním

Bezpečný provoz

Z manipulace či ze samotného ovládání nemusíte mít žádné obavy. Už po třech minutách si styl jízdy osvojíte. Ninebot By Segway MiniPro jako Váš osobní přepravce přečte každý Váš pohyb, abyste udrželi balanc. S "Black Technology" mimořádně přesnými senzory snímá všechny Vaše pohyby, přičemž zajišťuje rovnováhu, čte hmotnost, měří rychlost, teplotu motoru i jeho příkon. Ve srovnání s chůzí budete až 4x rychlejší. Za den toho stihnete podstatně více. Vyroben je z kvalitní slitiny hořčíku, čímž zaručuje opravdu dlouhou životnost. Nastavení výšky je mimořádně jednoduché, přičemž si jej lze přizpůsobit v rozmezí do 611 do 866 mm. Bude tak vhodný pro různé věkové kategorie. Postačí jen pootočení kolečkem v proti směru hodinových ručiček. 

Duhové světlomety

Kromě toho, že indukční duhové LED světlo dotváří celkový vzhled a působí mimořádně efektně, je i praktickým a bezpečnostním prvkem, které plní svou funkci. Podle toho, zda jezdíte, brzdíte nebo se otáčíte se mění i světlo. Hovoříme tedy o předních a zadních světlechsměrovkách brzdovém světle

Synchronizace

Po jednoduchém propojení s Vaším mobilním telefonem prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth víte Ninebot By Segway MiniPro ovládat i pomocí něj. Umožňuje tak provést různé věci, bavit Vás i Vašich přátel, rozzlobit Vašeho psa nebo předvést klasický robotický tanec. Rovněž zajišťuje diagnostiku, monitoring či aktualizace. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální nosnost 100 Kg
  • Max. rychlost 18 km/hod.
  • Dojezd 30 km
  • Výkon motoru 400 W

Další vlastnosti

Značka: Ninebot by segway
? Smart: Ano
Maximální nosnost: 100 Kg
Max. rychlost: 18 km/hod.
Dojezd: 30 km
Výkon motoru: 400 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 54,6 cm
Výška: 61,1 cm
Hloubka: 26,2 cm
Hmotnost: 12,8 Kg

Obsah balení

Obsah balení: rychlonabíječka

Baterie

Doba nabíjení: 4 hod.

Ostatní

Kód produktu: NB320BR

Všechny parametry

Recenze Ninebot By Segway MiniPro (černý)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Ninebot By Segway MiniPro (černý)