Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30E II


E-koloběžka, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 15,3 Ah, Maximální dojezd: 65 km, Výkon motoru: 350 W, Max. rychlost: 25 km/hod.. Více info


Cena 17 888 Kč

Sleva 10 % z předcházející ceny: 19 888 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 179 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30E II v antracitové barvě je určena pro pohodlnou jízdu a dojíždění na velké vzdálenosti. Spolehlivě vás doveze na výlety, do práce či školy. Výkonný 350W motor s výrazným tahem, se kterým zdoláte až 20° stoupání, bez nutnosti odrážení nohama. Vybavená je extrémně výkonnou baterií 36 V / 15,3 Ah a dosahuje maximální rychlosti 25 km/h. Na delší vzdálenosti proto nebudete řešit výdrž baterie. Dojezd této koloběžky je až 65 km. LCD displej vás bude informovat o jízdních vlastnostech, ujeté vzdálenosti a o stavu nabití baterie. 10" kola minimalizují riziko defektu, elektronická E-ABS s nášlapnou brzdou v zadním blatníku zase dohlédnou na bezpečnost. Přední a zadní LED světlo, které je navíc i brzdové, zajistí pohodlnou a komfortní jízdu za snížené viditelnosti. Hmotnost koloběžky je 18 kg a její maximální nosnost 100 kg.

Odolné 10" pneumatiky

Tyto průlomové bezdušové vícevrstvé pneumatiky obsahují v plášti vrstvu samoopravného gelu, který minimalizuje nebezpečí defektu. 10 palců a nižší tlak zajišťuje pohodlnou jízdu i na dlažebních kostkách.

Správa baterií BMS

Lithiové baterie s velkou kapacitou 551 Wh jsou inteligentní a bezpečné. Inteligentní systém správy baterií BMS pečlivě monitoruje stav baterie pomocí mnoha mechanismů. Chrání proti zkratu, přebíjení, přepětí a vysokým teplotám. Zajišťuje bezpečnost baterie a prodlužuje její životnost.

Výkonný motor a zadní náhon

V okamžiku, kdy stisknete plyn, se spustí 350W motor. Lehké stoupání do kopce zajišťuje až 20% stoupání. Pohon zadních kol nabízí lepší řešení pro stabilitu při akceleraci a energetickou účinnost.

Integrovaná nabíječka

Vestavěná nabíječka umožňuje snadné nabíjení i na silnici bez nutnosti nošení nabíjecího adaptéru. Rychlá 3A nabíječka zajišťuje, že Ninebot KickScooter MAX G30 II je zcela nabitý za 6 hodin.

Systém rekuperace

Díky pokročilé rekuperaci nedochází k plýtvání energie, ale k jejímu uchování a přenosu zpět do baterií pokaždé, když brzdíte či jedete z kopce. Tento ekologický systém správy energie je šetrný k životnímu prostředí a prodlužuje dojezd koloběžky.

Skládací mechanismus

Ninebot KickScooter MAX G30 II snadno složíte a snadno se vejde do kufru vašeho auta.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 18 Kg
Kapacita baterie 15.3 Ah
Výkon motoru 350 W

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30E II

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

David

27. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíMilan

7. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno