Nineboot by Segway KickScooter F40E

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu

E-koloběžka, Maximální nosnost: 120 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 10,2 Ah, Maximální dojezd: 40 km, Výkon motoru: 350 W, Max. rychlost: 25 km/hod.. Více info


Cena 17 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 749 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrická koloběžka Segway Ninebot KickScooter F40E je moderní dopravní prostředek, který vás snadno přepraví do školy, do práce nebo na nákup. Disponuje motorem s výkonem 350 W. Je poháněna 10,2Ah baterií, jejíž plné nabití trvá 6,5 hodin. Při plném nabití nabízí ujede až 40 km. Koloběžka dosahuje maximální rychlosti až 25 km/h. 10" pneumatiky nabízejí komfort a hladkou jízdu. Díky skládací konstrukci lze koloběžku jednoduše a rychle složit a vzít s sebou kamkoliv. Informace o rychlosti jízdy, stavu baterie a jiné můžete sledovat na LED displeji nebo prostřednictvím aplikace ve vašem telefonu pomocí Bluetooh připojení.

Maximální komfort

Model F40E je navržen tak, aby byla vaše jízda na koloběžce bezpečnější a plynulejší. Díky svým 10palcovým pneumatikám nejen zvyšuje výkonnost, ale také absorbuje nárazy a umožňuje jezdit i na drsnějším terénu. Umístění baterie do stupačky navíc poskytuje nízké těžiště a nabízí tak stabilnější jízdu.

Výkonný motor s dojezdem 40 km

Koloběžka je vybavena elektrickým motorem s výkonem 350 W, který dosahuje maximální rychlosti až 25 km/h a je schopna zdolat až 20% stoupání. Maximální dojezd při plném nabití je až 40 km.

Jednoduchý skládací mechanismus

Koloběžku lze jednoduše složit jednou rukou díky kompatní skládacímu mechanismu. Hmotnost koloběžky je pouze 17,1 kg. Můžete ji tak v případě potřeby přenášet a rozložit, abyste mohli znovu jezdit.

Praktický LED displej

Na digitálním LED displeji můžete sledovat informace o stavu koloběžky i během jízdy. Umožňuje kontrolovat úroveň baterie, informace o rychlosti a připojení Bluetooth a vybrat si ze čtyř režimů jízdy. Režim Eco je vhodný na dlouhou jízdu, standardní režim pro dobrou rovnováhu rychlosti a dosahu, sportovní režim pro silnější jízdu nebo režim chůze na pomalou jízdu.

Inovativní brzdový systém

Inovativní regenerativní brzdový systém dělá z vašeho Nineboot F40E vozidlo poháněné elektrickou energií a recyklovanou energií z jízdy. Kola jsou schopna regenerovat energii zachycenou při brzdění a uložit ji do integrované lithiové baterie. Díky 2 nezávislým brzdám, elektronické přední a zadní kotoučové brzdě, poskytuje KickScooter bezpečnější a rychlejší brzdění!

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 17.1 Kg
Kapacita baterie 10.2 Ah
Výkon motoru 350 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nineboot by Segway KickScooter F40E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi