NINEBOT BY SEGWAY EPLUSW, segway drift

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

Změňte svůj stereotyp pohybu

Objevte výhody odnímatelných řídítek. Umožňují snadnou manipulaci a Ninebot by Segway E+ je díky tomu skladné. Můžete si jej vzít s sebou do auta, lodě či karavanu. Ninebot E+ je ideální pro každodenní cestování, na výlety v blízkém okolí, pro použití na rozlehlých pracovištích, pro cesty do práce nebo školy. Zvládne terén, se kterým se obyčejný hoverboard nevypořádá. Potkávejte nové přátele díky nové Ninebot by Segway Aplikaci. Nebojte se ekologické zátěže, Ninebot by Segway E+ je šetrné k životnímu prostředí a je vyrobeno z velmi odolných materiálů.

Rychlost do 22 km/h

Jeďte a užívejte si život. Vezměte to oklikou. Objevte místa, o kterých jste dosud neměli ani tušení. Díky zadním světlům vás jiní řidiči uvidí za každého počasí.

Skladnost a přenosnost

Vemte si s sebou své E+ na cesty. Jednoduše sundáte řídítka a naložíte jej téměř do jakéhokoliv vozidla.

Voděodolnost IP54

Nezáleží na tom, kam jedete, se standardem IP54 Ninebot E+ zvládne snadno jízdu v dešti, bahně i prachu. Můžete jezdit nejen po pevných podkladech, ale i po trávě nebo písku.

Dvojkolka, kterou nastavíte na dálku

Základní funkce Ninebot E+ můžete používat s pomocí dodaného dálkového ovladače. E+ můžete také přes Bluetooth propojit s aplikací Ninebot by Segway a využívat další funkce. Můžete sledovat své statistiky a získáte okamžitou diagnostiku při nečekaných problémech. Tímto máte možnost ovládat základní funkce E+ na dálku.

Použijte mobilní aplikaci Ninebot by Segway

Aplikace Ninebot by Segway (zdarma dostupná na Google Play nebo iTunes) přináší spoustu nových možností. Nainstalujte si mobilní aplikaci pro produkty Ninebot by Segway a propojte ji za pomoci Bluetooth (Bluetooth 4.0 a vyšší). Aktivujte zařízení a projděte si tréninkovou proceduru. Pro vaši bezpečnost omezuje zařízení svou maximální rychlost do té doby, dokud není dokončena počáteční tréninková procedura. Poté již můžete ovládat omezovač rychlosti skrze mobilní aplikaci.

Při jízdě:

• Používejte vždy odpovídající helmu a chrániče, abyste minimalizovali riziko zranění.
• Při první jízdě najděte odpovídající prostor bez překážek a požádejte někoho o asistenci.
• Pozor na hlavu při průjezdu dveřmi či na snížené podhledy.
• Nejezděte nikdy ve dvou a nevozte děti.

Místní regulace

Pro všechny osobní přepravníky platí obdobná pravidla jako pro chodce.

Užívání osobního přepravníku podle § 60a zákona č. 361/2000 Sb.:
(1) Na osobním přepravníku se samovyvažovacím zařízením se lze na chodníku, stezce pro chodce, stezce pro chodce a cyklisty nebo na odděleném pruhu pro chodce na stezce pro chodce a cyklisty nebo na pěších a obytných zónách pohybovat nejvýše rychlostí srovnatelnou s rychlostí chůze.

(2) Pro užití jízdního pruhu vyhrazeného pro cyklisty, stezky pro cyklisty nebo odděleného pruhu pro cyklisty na stezce pro chodce a cyklisty osobou na osobním přepravníku se použijí obdobně.

(3) Kde není chodník, stezka pro chodce, stezka pro chodce a cyklisty, jízdní pruh vyhrazený pro cyklisty nebo stezka pro cyklisty nebo kde je chodník neschůdný, smí se osoba na osobním přepravníku pohybovat po levé krajnici nebo co nejblíže při levém okraji vozovky. Osoby na osobním přepravníku se v takovém případě smí pohybovat jen jednotlivě za sebou.

(4) Osoba na osobním přepravníku nesmí na chodníku, stezce pro chodce, stezce pro chodce a cyklisty, jízdním pruhu vyhrazeném pro cyklisty nebo stezce pro cyklisty nebo na pěších a obytných zónách ohrozit chodce nebo cyklisty.

(5) Obec může nařízením vymezit na svém území místa, kde je provozování osobního přepravníku na chodníku, stezce pro chodce, stezce pro chodce a cyklisty, na odděleném pruhu pro chodce na stezce pro chodce a cyklisty, na pěších a obytných zónách nebo vozovce zakázáno.

(6) V případě vymezení území místa, kde je provozování osobního přepravníku na chodníku, stezce pro chodce, stezce pro chodce a cyklisty, na odděleném pruhu pro chodce na stezce pro chodce a cyklisty, na pěších a obytných zónách nebo vozovce zakázáno, je obec povinna vyznačit území dopravní značkou.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální nosnost 100 Kg
  • Kapacita baterie 11,2 Ah
  • Max. rychlost 20 km/hod.
  • Dojezd 20 km
  • Výkon motoru 2700 W

Další vlastnosti

Značka: Ninebot by segway
Maximální nosnost: 100 Kg
Určení: univerzální
Max. rychlost: 20 km/hod.
Dojezd: 20 km
Výkon motoru: 2700 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59 cm
Výška: 1400 cm
Hloubka: 39 cm
Hmotnost: 23,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Šrouby

Baterie

Doba nabíjení: 4 hod.
Kapacita baterie: 11,2 Ah
Baterie: 55,5 V

Další parametry

Display: LCD
Světlá: ne

Ostatní

Kód produktu: EPLUSW

Všechny parametry

Recenze NINEBOT BY SEGWAY EPLUSW, segway drift

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k NINEBOT BY SEGWAY EPLUSW, segway drift