Nine Eagles Galaxy Visitor 2

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Nine Eagles Galaxy Visitor 3

Nine Eagles Galaxy Visitor 3

Praktická kvadrokoptéra NINE EAGLES Galaxy Visitor 3 zajistí snímání fotografií i videí z nového úhlu pohledu! Model vyrobený z kvalitního plastu chrání součástky a disponuje se 147 mm rotory, které…

Zobrazit produkt

Popis produktu

Konstrukce

Konstrukce moderní miniaturní kvadrokoptéry NINE EAGLES Galaxy Visitor 2 reflektuje stále častější využívání plastů při tvorbě moderních zařízení. Kvalitní a pružný plast perfektně ochrání všechny součástky před poškozením v klidu vašeho domova či v přírodě a zároveň lahodí oku! Kvůli svéráznému a vkusnému vzhledu zaujme vaše kvadrokoptéra každého pozorovatele vaší práce.

Konštrukcia - NINE EAGLES Galaxy Visitor 2

Miniaturní kamera

Součástí kvadrokoptéry je i miniaturní kamera s rozměry 40 x 20 x 8mm a s rozlišením 1280 x 720 bodů pro soubor JPG a stejným i pro video soubory AVI. Je tedy zárukou kvalitních snímků, které nabídnou netradiční záběry na známá místa. Nemusíte se obávat ani nedostatku paměti, protože kamera podporuje micro-SD karty až do velikosti 32 GB.

Miniatúrna kamera - NINE EAGLES Galaxy Visitor 2

Funkce inteligentního módu ovládání

Jedinečná miniaturní kvadrokoptéra NINE EAGLES Galaxy Visitor 2 disponuje funkcí inteligentního módu ovládání, kterou ocení právě začátečníci v této formě snímání záběrů či videí. Když tento mód zapnete, nebude záležet, kde je pravá a levá strana, kde předek a zadek modelu. Kvadrokoptéru budete tedy ovládat, jako kdyby vždy byla před vámi. Snímání bude skutečně jednoduché!

Mód automatického návratu domů.

Obáváte se, že se vaše kvadrokoptéra odletí opravdu daleko a vy ztratíte přehled o tom, kde se nachází, a v jaké je poloze? Už nemusíte! S pomocí módu automatického návratu domů se model vrátí k vám, aniž byste zasahovali do řízení - stačí, když budete udržovat výšku. Je jedno, zda tuto funkci zapnete v místnosti či venku, kvadrokoptéra se vám bezpečně vrátí.

Řídící jednotka

Řídící jednotka miniaturní kvadrokoptéry NINE EAGLES Galaxy Visitor 2 je uložena společně s 2,4 GHz přijímačem a její součástí je i gyroskopický systém pro udržování rovnováhy a regulaci otáček. Proti poškození je samozřejmě chráněna kvalitním plastem.

Riadiaca jednotka - NINE EAGLES Galaxy Visitor 2

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Nine eagles
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 15 cm
Hmotnost: 44 g
Výška: 4,2 cm
Hloubka: 15 cm

Obsah balení

Obsah balení: 1x ACCU, nabíječka,vrtule

Ostatní

Kód produktu: NG0001

Recenze Nine Eagles Galaxy Visitor 2

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Nine Eagles Galaxy Visitor 2