Nillkin Magic Disc IV vystavený kus s plnou zárukou

Bezdrátová nabíječka NILLKIN Magic Disc IV pro rychlejší nabití mobilního telefonu s podporou technologie WPC Qi. Zabudovaný inteligentní čip pro automatické spuštění a vypnutí nabíjení. Ochrana proti přehřátí a vysokému napětí. Vyrobeno z tvrzeného skla a odolného ABS materiálu. Identifikace stavu zařízení podle barevných odstínů, bílá barva při vypnutí zařízení, modrá barva při nabíjení. Během noci může nabíječka svítit až 16 miliony různých barevných odstínů. S nabíječkou bude nabíjení smartphonu efektivnější a bezpečnější. Kompatibilní se zařízením s podporou technologie Qi. Zobrazit celý popis

  • Výprodej

Popis produktu

Magic Disc IV

Bezdrátová nabíječka od značky Nillkin přichází ve stylovém designu s kompaktními rozměry. Tenké kulaté tělo nabíječky je vyrobeno z odolných a kvalitních materiálů. Vrchní část je pokryta tvrzeným sklem, které chrání po obvodu hladký plášť z ABS materiálu. Kromě povrchové úpravy zaujme i světelné vybavení. Nabíječka disponuje až 16 miliony barev, které si můžete nastavit v době, kdy se nabíječka nepoužívá. K nabíjení vás upozorní jemné modré světlo uprostřed nabíjecí plochy. Po ukončení nabíjení se rozsvítí LED světlo s teplým bílým odstínem. Světlá přepnete pouhým stisknutím tlačítka.

Efektivní nabíjení

Nabíječka NILLKIN Magic Disc IV nabízí až o 40% vyšší rychlost nabití, a to díky 9 V rychlému nabíjení. S takovou rychlostí bude smartphonu vrácení energie za mnohem kratší dobu oproti jiným nabíječkám. Při nabíjení se využívá technologie WPC Qi s pohotovostním režimem vypnutí při úplném nabití, který chrání baterii vašeho telefonu.

Zabudovaný čip

V nabíječce se nachází výkonný čip s rychlou reakcí, který po přiložení mobilního telefonu okamžitě reaguje a spouští režim nabíjení. V případě položení různých kovových předmětů nabíječka nabíjení nespustí. Stejně se nabíjení zastaví i při zvýšeném napětí. Magic Disc IV je kompatibilní se zařízeními podporujícími nabíjecí standard Qi.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Nillkin

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 110 mm
Výška: 110 mm
Hmotnosť: 119,6 g
Hloubka: 16,5 mm

Obsah balení

Obsah balení: Manuál

Konektivita

Rozhraní: RF Wireless

Energetické údaje

Max. výstupní proud: 2 A
Vstupní napájecí napětí: 5

Další parametry

Typ rychlonabíjení: Fast Charge

Ostatní

Kód produktu: 6902048144286

Recenze Nillkin Magic Disc IV

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Blanka, 09.12.2020

Doporučuji. S bezdrátovou nabíječkou jsem maximálně spokojená.

  • Rychlé nabíjení mého Iphone XR
  • krásně svítí
  • pěkný vzhled
  • chybí adaptér

Příslušenství k Nillkin Magic Disc IV