Nikon Z50 Vlogger Kit černá


Set bezzrcadlovka + objektiv, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 20,9 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Rychlost sériového snímání: 11 sn/s, Elektronický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Nikon Z, Podporované videoformáty: MOV, MP4, Obrazové formáty: jpg, Raw, Wi-Fi. Více info


Cena 30 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 310 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výkonná bezzrcadlovka Nikon Z50 ukrývá v kompaktním těle obrazový snímač DX CMOS s efektivním rozlišením 20,9 Mpx. O zpracování obrazu se postará výkonný obrazový procesor EXPEED 6. Dále disponuje hybridním automatickým zaostřováním s jemný a tichým chodem. Automatické zaostřování je dostupné i během sériového snímání, které dosahuje rychlosti 11 sn./s a nabídne i několik režimů, včetně kontinuálního zaostřování. Nikon Z50 umožní nahrávat také perfektní videa ve 4k rozlišení anebo zpomalené záběry ve FullHD. Nechybí ani integrovaný blesk, výklopný dotykový displej, elektronický OLED hledáček a podpora bezdrátových technologií Bluetooth a WiFi. Fotoaparát disponuje bajonetem Nikon Z. Součástí balení je také celý set na vloggovanie.

Vynikající výkon, se kterým si poradí i začátečník

Bezzracadlový fotoaparát Nikon Z50 vás ohromí kompaktním zpracováním a nízkou váhou. Pevnost těla zajišťuje konstrukce z hořčíkových slitin. Uvnitř fotoaparátu se nachází výkonné komponenty, které se postarají o tvorbu nádherných fotografií s věrnými detaily, vynikající hloubkou a přirozenými barvami. Ovládání fotoaparátu je jednoduché a intuitivní, takže je fotoaparát skvělou volbou i pro začínající fotografy. Díky kompaktnímu provedení ho navíc můžete mít stále při sobě, aby vám neunikl žádný okamžik.

DX obrazový snímač

Fotoaparát dostal do výbavy velký obrazový snímač DX s efektivním rozlišením 20,9 Mpx. Díky větší velikosti bude snímač schopný pojmout i více světla, čímž získáte mnohem více detailů na každé fotografii. Se snímačem spolupracuje výkonný obrazový procesor EXPEED 6, který zajistí rychlé a kvalitní zpracování obrazu. Jeho výkon je zároveň dostatečný pro sériové snímání s rychlostí 11 sn./s s podporou automatického zaostřování.

Hybridní automatické zaostřování

Nikon Z50 vám dále nabídne hybridní automatické zaostřování, které se vyznačuje rychlostí, přesností a také plynulým a tichým chodem. Zaostřovací body překrývají téměř 90 % plochy obrazového snímače v režimu na šířku i na výšku. Každý snímek tak bude perfektně ostrý i na svých okrajích. Zároveň budete moci zaostřit na požadovaný objekt. Nezáleží, zda se bude nacházet uprostřed nebo na okraji zorného pole.

Foťte bez obav i v noci

Díky nastavitelné citlivosti, kterou lze nastavit v rozsahu ISO 100–51 200 a automatickému zaostřování, které dokáže pracovat i s nízkou hladinou osvětlení, získáte krásné noční snímky. Noční snímky vyniknou větším množstvím detailů, jenž skvěle zachytí atmosféru foceného objektu anebo prostoru. Automatické zaostřování umožňuje také sledování tváří a zaostření očí, takže je fotoaparát vhodný i pro fotografování lidí. Fotoaparát dokáže perfektně zachytit atmosféru okamžiku a snímky se tak stanou vynikající vzpomínkou.

Skvělá videa ve 4k rozlišení

Pokud se chcete věnovat i nahrávání videí, tak i pro vás je tento fotoaparát vhodným adeptem. Má dostatek výkonu pro nahrávání videí v rozlišení 4k při snímkové frekvenci 30 snímků za sekundu. Zároveň můžete nahrávat i zpomalená videa ve Full HD rozlišení s maximální snímkovou frekvencí 120 sn./s. I při nahrávání videí budete moci maximálně využít potenciál DX snímače bez omezení výřezem anebo prodlužovacím faktorem. Během nahrávání videa budete moci fotografovat i snímky anebo vytvářet zajímavá časosběrná videa.

Výklopný dotykový displej a OLED hledáček

Bezzracdlový fotoaparát je dále vybavený výklopným a dotykovým LCD displejem. Displej si tak můžete nastavit do vámi požadované polohy, abyste měli stále maximální kontrolu nad vznikem perfektní fotografie. Stejně tak ho můžete otočit o 180° a vytvářet si selfie s přáteli. Dotykové ovládání přináší jednoduchost a velice se podobá stylu ovládání, na který jste zvyklí z mobilních telefonů. Pro příznivce standardního fotografování je připravený elektronický OLED hledáčekjemným a plynulým zobrazením. Hledáček vám může zobrazit obraz tak, jaký je ve skutečnosti, anebo může vzít do úvahy i aktuální nastavení fotoaparátu, takže ještě před vyfocením uvidíte, jak bude fotografie vypadat.

Vynikající ergonomie a intuitivní ovládání

Nejenom výkon a vynikající funkce jsou předností tohoto modelu. Při vývoji fotoaparátu myslel výrobce i na pohodlí uživatele během focení. Již při prvním uchopení pocítíte pohodlí díky velkému gripu. Zároveň jsou také důmyslně rozmístěné všechny ovládací prvky, které jsou skvěle dostupné a nastavení veškerých parametrů bude otázkou chvilky. Fotoaparát vám tak maximálně ulehčí cestu za skvělými snímky, které se zalíbí vám i vašemu okolí.

Podpora bezdrátových technologií

Ve výbavě nechybí ani moderní prvky jako je podpora Bluetooth a Wi-Fi. Díky tomu můžete fotoaparát ovládat na dálku prostřednictvím svého telefonu a aplikace SnapBridge. Zároveň můžete bezdrátově zálohovat své snímky a videa. Prostřednictvím aplikace SnapBridge budete moci své snímky a videa rovnou i sdílet se svými přáteli na sociálních sítích. Fotoaparát disponuje také klasickými výstupy USB a microHDMI.

Sada Vlogger Kit

Kromě fotoaparátu Nikon Z50 je součástí balení také:

  • objektiv Nikkor 16-50mm DX
  • upevňovací lišta Smallrig
  • mikrofon RODE Videomicro s příslušenstvím
  • ministativ Manfrotto PIXI

​​​​​​​

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3.2 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 20.9 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače APS-C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nikon Z50 Vlogger Kit černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi