Nikon Z50 černá + Nikon Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 VR + Nikon Z DX 50–250 mm f/4.5–6.3 VR


Set bezzrcadlovka + objektiv, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 20,9 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Rychlost sériového snímání: 11 sn/s, Elektronický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Nikon F, Podporované videoformáty: MOV, Obrazové formáty: Raw, Wi-Fi. Více info


Cena 35 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 355 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezzrcadlovka Nikon Z50 ukrývá v sobě obrazový snímač DX CMOS s rozlišením 20,9 Mpx. O zpracování obrazu se postará procesor EXPEED 6. Disponuje hybridním automatickým zaostřováním s jemným a tichým chodem. Dostupné je i během sériového snímání, které dosahuje rychlosti 11 sn./s a nabídne i několik režimů, včetně kontinuálního zaostřování. Nikon Z50 umožní nahrávat videa ve 4K rozlišení nebo zpomalené záběry ve Full HD. Nechybí integrovaný blesk, výklopný dotykový displej, elektronický OLED hledáček a podpora technologií Bluetooth a Wi-Fi. Fotoaparát disponuje bajonetem Nikon Z. Součástí balení jsou objektivy Nikon Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 VR a Nikon Z DX 50-250 mm f/4.5-6.3 VR.

Vynikající výkon, se kterým si poradí i začátečník

Bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z50 vás ohromí kompaktním zpracováním a nízkou váhou. Pevnost těla zajišťuje konstrukce z hořčíkových slitin. Uvnitř fotoaparátu se nachází výkonné komponenty, které se postarají o tvorbu nádherných fotografií s věrnými detaily, vynikající hloubkou a přirozenými barvami. Ovládání fotoaparátu je jednoduché a intuitivní, takže je fotoaparát skvělou volbou i pro začínající fotografy. Díky kompaktnímu provedení ho navíc můžete mít stále při sobě, aby vám neunikl žádný okamžik.

DX obrazový snímač

Fotoaparát dostal do výbavy velký obrazový snímač DX s efektivním rozlišením 20,9 Mpx. Díky větší velikosti bude snímač schopen pojmout i více světla, čímž získáte mnohem více detailů na každé fotografii. Se snímačem spolupracuje výkonný obrazový procesor EXPEED 6, který zajistí rychlé a kvalitní zpracování obrazu. Jeho výkon je zároveň dostatečný pro sériové snímání s rychlostí 11 snímků za sekundu s podporou automatického zaostřování.

Hybridní automatické zaostřování

Nikon Z50 vám dále nabídne hybridní automatické zaostřování, které se vyznačuje rychlostí, přesností a také plynulým a tichým chodem. Zaostřovací body překrývají téměř 90 % plochy obrazového snímače v režimu na šířku i na výšku. Každý snímek tak bude perfektně ostrý i na svých okrajích. Zároveň budete moci zaostřit na požadovaný objekt. Nezáleží, zda se bude nacházet uprostřed nebo na okraji zorného pole.

Foťte bez obav i v noci

Díky nastavitelné citlivosti, kterou lze nastavit v rozsahu ISO 100-51 200 a automatickému zaostřování, které dokáže pracovat i s nízkou hladinou osvětlení, získáte krásné noční snímky. Noční snímky vyniknou větším množstvím detailů, jenž skvěle zachytí atmosféru foceného objektu anebo prostoru. Automatické zaostřování umožňuje také sledování tváří a zaostření očí, takže je fotoaparát vhodný i pro fotografování lidí. Fotoaparát dokáže perfektně zachytit atmosféru okamžiku a snímky se tak stanou vynikající vzpomínkou.

Skvělá videa ve 4K rozlišení

Pokud se chcete věnovat i nahrávání videí, tak i pro vás je tento fotoaparát vhodným adeptem. Má dostatek výkonu pro nahrávání videí v rozlišení 4K při snímkové frekvenci 30 snímků za sekundu. Zároveň můžete nahrávat i zpomalená videa ve Full HD rozlišení s maximální snímkovou frekvencí 120 snímků za sekundu. I při nahrávání videí budete moci maximálně využít potenciál DX snímače bez omezení výřezem anebo prodlužovacím faktorem. Během nahrávání videa budete moci fotografovat i snímky, anebo vytvářet zajímavá časosběrná videa.

Výklopný dotykový displej a OLED hledáček

Bezzrcadlový fotoaparát je dále vybaven výklopným a dotykovým LCD displejem. Displej si tak můžete nastavit do vámi požadované polohy, abyste měli stále maximální kontrolu nad vznikem perfektních fotografií. Stejně tak ho můžete otočit o 180° a vytvářet si selfie s přáteli. Dotykové ovládání přináší jednoduchost a velice se podobá stylu ovládání, na který jste zvyklí z mobilních telefonů. Pro příznivce standardního fotografování je připraven elektronický OLED hledáčekjemným a plynulým zobrazením. Hledáček vám může zobrazit obraz tak, jaký je ve skutečnosti, anebo může vzít do úvahy i aktuální nastavení fotoaparátu, takže ještě před vyfocením uvidíte, jak bude fotografie vypadat.

Vynikající ergonomie a intuitivní ovládání

Nejenom výkon a vynikající funkce jsou předností tohoto modelu. Při vývoji fotoaparátu myslel výrobce i na pohodlí uživatele během focení. Již při prvním uchopení pocítíte pohodlí díky velkému gripu. Zároveň jsou také důmyslně rozmístěny všechny ovládací prvky, které jsou skvěle dostupné a nastavení veškerých parametrů bude otázkou chvilky. Fotoaparát vám tak maximálně ulehčí cestu za skvělými snímky, které se zalíbí vám i vašemu okolí.

Podpora bezdrátových technologií

Ve výbavě nechybí ani moderní prvky, jako je podpora Bluetooth a Wi-Fi. Díky tomu můžete fotoaparát ovládat na dálku, prostřednictvím svého telefonu a aplikace SnapBridge. Zároveň můžete bezdrátově zálohovat své snímky a videa. Prostřednictvím aplikace SnapBridge budete moci své snímky a videa rovnou i sdílet se svými přáteli na sociálních sítích. Fotoaparát disponuje také klasickými výstupy USB a micro HDMI.

Objektiv Nikon Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 VR

Součástí balení je zoom objektiv Nikon Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 VR, který vyniká svým miniaturním a kompaktním provedením. Tento objektiv je speciálně navržen pro DX snímač, kterým je vybaven fotoaparát Nikon Z50, takže je připraven využít jeho potenciál na maximum. Objektiv nabídne proměnlivou ohniskovou vzdálenost 16-50 mm se světelností f/3.5-6.3. Objektiv dokáže zaostřovat od vzdálenosti 20 cm a je tak vhodný pro fotografování bližších a středně vzdálených objektů. Objektiv podporuje automatické zaostřování a je vybaven redukcí vibrací.

Objektiv Nikon Z DX 50-250 mm f/4.5–6.3 VR

Druhým objektivem v balení je teleobjektiv Nikon Z DX 50-250 mm f/4.5–6.3 VR. Tento objektiv je také speciálně navržen pro DX snímač a skvěle doplňuje předchozí objektiv. Jeho proměnlivá ohnisková vzdálenost se pohybuje od 50 mm do 250 mm a světelnost se mění v závislosti na ohniskové vzdálenosti v rozmezí f/4.5-6.3. Tento objektiv tak skvěle doplňuje celý systém a umožní vám fotografovat i vzdálené objekty. Samozřejmostí je také integrovaná redukce vibrací a podpora tichého automatického zaostřování s možností i manuálního ovládání pomocí kroužku, který je rovněž bezhlučný.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3.2 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 20.9 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače APS-C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nikon Z50 černá + Nikon Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 VR + Nikon Z DX 50–250 mm f/4.5–6.3 VR

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi