Nikon Z30 černá + Nikon Z DX 16-50mm VR + DX 50-250 mm VR


Set bezzrcadlovka + objektiv, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 20,9 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Rychlost sériového snímání: 11 sn/s, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Nikon Z, Podporované videoformáty: MOV, MP4, Obrazové formáty: jpg, Raw, Wi-Fi. Více info


Cena 31 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 315 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z30 v černém provedení disponuje snímačem velikosti APS-C s rozlišením 20,9 MPx, bajonetem Nikon Z, rychlostí snímání 11 sn./s, možností nahrávání 4K videa při 25p/30p, podporou paměťových karet SDXC UHS-I. Součástí balení je baterie EN-EL25 s kapacitou 1120 mAh, objektiv Nikon Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR, objektiv Nikon Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR, krytky a popruh.

Připravena pro tvůrce obsahu

Bezzrcadlovka Nikon Z30 se vyznačuje kompaktními rozměry a nízkou hmotností pro snadnou manipulaci při natáčení vlogů nebo streamování online. Ovládání fotoaparátu je jednoduché a intuitivní, takže je skvělou volbou i pro začínající fotografy nebo tvůrce video obsahu.

Obrazový snímač DX

Fotoaparát nabízí obrazový snímač formátu DX s efektivním rozlišením 20,9 MPx, který snímkům dodává věrné detaily, vynikající hloubku a přirozené barvy. Se snímačem spolupracuje výkonný obrazový procesor EXPEED 6, který zajišťuje rychlé a kvalitní zpracování obrazu. Jeho výkon je dostatečný i pro sériové snímání rychlostí až 11 snímků/s s podporou automatického zaostřování. Nikon Z30 nabízí také automatické zaostřování, které se vyznačuje rychlostí, přesností a také plynulým a tichým chodem. Každý snímek bude dokonale ostrý i na okrajích. K dispozici je také funkce detekce obličeje, zaostření na oči a zaostření na objekt. Nezáleží na tom, zda bude uprostřed nebo na okraji zorného pole.

Skvělá videa v rozlišení 4K

Pokud se chcete pustit do nahrávání videa, pak je pro vás tato kamera vhodná. Má dostatečný výkon pro nahrávání videí v rozlišení 4K při snímkové frekvenci 30 snímků za sekundu. Zároveň můžete nahrávat zpomalená videa v rozlišení Full HD s maximální snímkovou frekvencí 120 snímků za sekundu. I při nahrávání videa budete moci maximálně využít potenciál snímače DX, aniž byste byli omezeni crop faktorem nebo faktorem rozšíření. Během nahrávání videa budete moci také pořizovat statické snímky nebo vytvářet zajímavá časosběrná videa.

Vynikající ergonomie a intuitivní ovládání

Silnou stránkou tohoto modelu není jen výkon a vynikající funkce. Při vývoji fotoaparátu myslel výrobce také na pohodlí uživatele při fotografování. Již při prvním uchopení pocítíte pohodlí díky velkému úchopu. Zároveň jsou důmyslně rozmístěny všechny ovládací prvky, které jsou dokonale přístupné a nastavení všech parametrů bude otázkou okamžiku. Fotoaparát vám maximálně usnadní cestu za skvělými snímky, které si zamilujete vy i vaše okolí. Fotoaparát je také vybaven výklopným a dotykovým displejem LCD. Displej můžete nastavit do požadované polohy, abyste měli nad fotografií vždy maximální kontrolu. Můžete ji také otočit o 180°. Dotykové ovládání přináší jednoduchost a je velmi podobné stylu ovládání, na který jste zvyklí z mobilních telefonů.

Podpora bezdrátových technologií

Nechybí ani moderní funkce, jako je Bluetooth 4.2 a podpora Wi-Fi. To vám umožní ovládat fotoaparát na dálku prostřednictvím telefonu a aplikace SnapBridge. Zároveň můžete bezdrátově zálohovat své snímky a videa. Prostřednictvím aplikace SnapBridge budete také moci sdílet své snímky a videa přímo s přáteli na sociálních sítích. Fotoaparát má také klasický konektor USB-C a microHDMI (typ D).

Objektiv Nikon Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR

V balení se nachází objektiv Nikon Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR v černém provedení, který poskytuje vysokou kvalitu obrazu, tiché automatické zaostřování a stabilizaci obrazu. S ohniskovou vzdáleností 16-50 mm a světelností f/3.5-6.3 pořídíte ostré a detailní fotografie. Nejkratší zaostřovací vzdálenost je 20 cm, průměr filtru 46 mm. Konstrukci objektivu tvoří 9 členů v 7 skupinách.

Objektiv Nikon Z DX 50–250 mm f/4.5-6.3 VR

V balení se nachází objektiv Nikon Z DX 50–250 mm f/4.5-6.3 VR v černém provedení, který poskytuje vysokou kvalitu obrazu, tiché automatické zaostřování a stabilizaci obrazu. S ohniskovou vzdáleností 50-250 mm a světelností f/4.5-6.3 pořídíte ostré a detailní fotografie. Nejkratší zaostřovací vzdálenost je 52 cm, průměr filtru 62 mm. Konstrukci objektivu tvoří 16 členů ve 12 skupinách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 20.9 Mpx
Hledáček Ne
Formát snímače APS-C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nikon Z30 černá + Nikon Z DX 16-50mm VR + DX 50-250 mm VR

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi