Nikon Z fc


Bezzrcadlovka, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 20,9 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Rychlost sériového snímání: 11 sn/s, Elektronický hledáček, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Nikon Z, Podporované videoformáty: MOV, MP4, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Cena 25 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 255 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezzrcadlovka Nikon Z fc (tělo bez objektivu) s 3" displejem a obrazovým snímačem s rozlišením 20,9 Mpx. 4K videosekvence a podpora Wi-Fi.

Kompaktní provedení v retro designu

Bezzrcadlovka Nikon Z fc zaujme klasickým vzhledem. Tělo fotoaparátu je vyrobeno z hořčíkové slitiny. Černý strukturovaný povrch je doplněn jemně broušeným kovovým rámečkem. Odolné provedení je zároveň kompaktní a snadno přenosné.

20,9Mpx CMOS snímač

S bezzrcadlovkou založenou na bajonetu Nikon Z můžete zachytit vysoce kvalitní snímky, a to díky 20,9Mpx CMOS snímači formátu DX. Disponuje nastavitelnou ISO citlivostí s rozsahem od 100 do 51 200, pomocí které zachytíte snímky plné detailů s výjimečnou ostrostí. Automatické zaostřování umožňuje snímat rychlostí až 11 sn./s. Pro fotografování i videa je k dispozici také 20 vestavěných předvoleb Creative Picture Control.  

Praktické ovládací prvky

Fyzické ovládací prvky vyrobené z masivního hliníku umožňují snadné a praktické používání. Jsou přesné a můžete jimi ovládat například korekci expozice, čas závěrky nebo citlivost ISO bez vstupování do menu fotoaparátu.

Otočný a výklopný 3" displej

Fotoaparát disponuje TFT LCD displejem s úhlopříčkou 3" (7,5 cm) a cca 170° pozorovacím úhlem. Displej lze vyklápět a otáčet do požadované polohy. Při snímání tak budete moci pohodlně sledovat kompozici a všechna nastavení. Při otočení displeje dopředu se automaticky aktivuje režim autoportrétu.

Horní panel pro kontrolu clony

Ověřit si aktuální nastavenou clonu můžete velmi rychle na horním kontrolním panelu. Ten se nachází mezi ovládacími pvkami fotoaparátu.

Kvalitní videa ve 4K/UHD rozlišení

Nahrávejte jedinečná videa plné barev a ostrých detailů. Fotoaparát umožňuje natáčení videa ve formátu 4K/UHD s frekvencí 30 sn./s. Využít lze i možnost nahrávání zpomalených záběrů ve Full HD rozlišení. Ve 4K rozlišení lze nahrávat i časosběrná videa.

Elektronický hledáček

Fotoaparát je vybaven elektronickým hledáček s vysokým rozlišením a kruhovým okulárem. Hledáček se aktivuje při přiblížení fotoaparátu k oku.

Rychlé sdílení

Podpora Bluetooth a Wi-Fi umožňuje pohodlné sdílení. Aplikace SnapBridge nabízí možnost manuálního nebo automatického přenášení snímků pro rychlé zálohování nebo sdílení. Při streamování videí zase oceníte aplikaci Nikon Webcam Utility, která se postará o kvalitní obraz.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 20.9 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače APS-C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nikon Z fc

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi