• Výprodej − 18 %
  • Doprava zdarma

Výrobce: Nikon
Nikon

Nikon SB-5000 vystavený kus s plnou zárukou

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

12 988 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 15 890 Kč
Ušetříte: 18 %
Na splátky s Home Credit spočítat

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

12 988 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 15 890 Kč
Ušetříte: 18 %
Na splátky s Home Credit spočítat

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 129,88 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Nikon SB-5000 je výkonný a rychlý blesk, který bude skvělým společníkem stejně v interiéru, ale i v exteriéru. Je už na Vás jako ho použijete. S jeho výkonem i výsledky budete vždy maximálně spokojený. Kvalitní konstrukce zajišťuje vždy plynulý chod i dlouhou životnost. Vyznačuje se rádiovým řízením do vzdálenosti 30 metrů, třemi režimy osvětlení a směrovým číslem 34,5. Mnozí z Vás jistě ocení ochranu před přehřátím a integrovaný chladící systém. Kompaktními rozměry jej můžete mít stále se sebou, aniž by Vás jakkoli obtěžoval. Určen je pro zrcadlovky formátů FX a DX.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Bezkonkurenční výkon

Skvělá volba pro všechny ty, jejichž nároky jsou opravdu vysoké. Blesk Nikon SB-5000 bude skvělou volbou pro všechny profesionály, kterí fotí ať už venku nebo přímo v ateliéru. S měřením i-TTL je kompatibilní s digitálními jednookými zrcadlovkami formátů FX a DX. Spolehlivé a opravdu precizní výsledky zajišťuje i při jasném slunečním světle. Nelze opomenout ani směrné číslo 34,5 a široký rozsah zoomu formátu FX 24 - 200 mm.

Design

Svým kompaktním provedením a lehkou konstrukcí (pouze 420g) je používání mimořádně pohodlné. Od samého začátku tak bude neodmyslitelným společníkem při každém vašem dobrodružství. Přímo na něm se nacházejí přehledné ovládací prvky i snadno čitelný displej. Obsluha i celkové používání je intuitivní, proto z něj nemusíte mít žádné obavy.

Stále chladný

Byl zhotoven tak, aby i po náročném pracovním nasazení zůstal pod tlakem chladný. Nový chladící systém od společnosti Nikon tak zvládne i situace s rychlým sériovým snímáním. V 5-sekundových intervalech zvládá 120 záběrů, přičemž v 3-sekundovém intervalu 84 záběrů. Vyznačuje se opravdu rychlým a spolehlivým provozem. Tepelná ochrana chrání blesk před přehřátím.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Pohyb hlavy blesku: Ano

Další vlastnosti

Značka: Nikon

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 201 mm
Výška: 125 mm
Hmotnost: 798 g
Hloubka: 166 mm

Obsah balení

Obsah balení: baterie AAA, filter

Baterie

Typ baterie: AAA

Blesk

Pohyb hlavy blesku: Ano

Ostatní

Kód produktu: FSA04301

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru