Nikon SB-5000

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Bezkonkurenční výkon

Skvělá volba pro všechny ty, jejichž nároky jsou opravdu vysoké. Blesk Nikon SB-5000 bude skvělou volbou pro všechny profesionály, kterí fotí ať už venku nebo přímo v ateliéru. S měřením i-TTL je kompatibilní s digitálními jednookými zrcadlovkami formátů FX a DX. Spolehlivé a opravdu precizní výsledky zajišťuje i při jasném slunečním světle. Nelze opomenout ani směrné číslo 34,5 a široký rozsah zoomu formátu FX 24 - 200 mm.

Design

Svým kompaktním provedením a lehkou konstrukcí (pouze 420g) je používání mimořádně pohodlné. Od samého začátku tak bude neodmyslitelným společníkem při každém vašem dobrodružství. Přímo na něm se nacházejí přehledné ovládací prvky i snadno čitelný displej. Obsluha i celkové používání je intuitivní, proto z něj nemusíte mít žádné obavy.

Stále chladný

Byl zhotoven tak, aby i po náročném pracovním nasazení zůstal pod tlakem chladný. Nový chladící systém od společnosti Nikon tak zvládne i situace s rychlým sériovým snímáním. V 5-sekundových intervalech zvládá 120 záběrů, přičemž v 3-sekundovém intervalu 84 záběrů. Vyznačuje se opravdu rychlým a spolehlivým provozem. Tepelná ochrana chrání blesk před přehřátím.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Ano Pohyb hlavy blesku

Další vlastnosti

Značka: Nikon

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 201 mm
Výška: 125 mm
Hmotnost: 798 g
Hloubka: 166 mm

Baterie

Typ baterie: AAA

Blesk

Pohyb hlavy blesku: Ano

Ostatní

Kód produktu: FSA04301

Všechny parametry

Recenze Nikon SB-5000

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se