Nikon Nikkor Z 40 mm f/2 černý


Objektiv, Typ objektivu: s pevným ohniskem, Vhodný pro formát snímače: Full Frame, Pro žánr: makro, Min. ohnisková vzdálenost: 29 mm, Světelnost objektivu: 16 min., 2 max., Typ bajonetu: Nikon Z, Zabudovaný AF motor, Počet lamel clony: 9, Min. zaostřovací vzdálenost: 29 cm. Více info


Cena 6 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 70 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Odolný objektiv Nikon Nikkor Z disponuje světelností f/2 a ostří již na vzdálenost 29 cm. Nechybí ani odolnost vůči vodě a prachu či 9 lamel clony.

Kompaktní objektiv

Nikon Nikkor Z 40 mm f/2 je kompaktní objektiv s hmotností pouhých 170 g. Vykresluje fotografie a filmy s nádhernými detaily a barvami. Je ideální pro pořizování přirozených portrétů i rozhovorů a videorozhovorů. Objektiv je odolný vůči prachu a kapkám vody. Můžete tak fotografovat za každého počasí. Tento objektiv se může pochlubit plynulým a tichým ovládacím kroužkem, kterým lze nastavit zaostření, clonu, kompenzaci expozice nebo citlivost ISO.

Optický design

Optická konstrukce se skládá ze 6 členů ve 4 skupinách - včetně 2 asférických optických členů. Široký bajonet a 9lamelová zaoblená clona f/2 vám zajistí bokeh, díky kterému vaše snímky opravdu vyniknou.

Tiché automatické ostření

Díky velmi tichému krokovému motoru a schopnosti objektivu využívat více světla je ostření rychlé, přesné a tiché. Automatické zaostřování je skvělé pro fotografie, ale ještě lepší pro video. Můžete jej používat, aniž by vás při fotografování rušily zvuky při ostření.

Fotografie zblízka

Tento objektiv poskytuje úžasnou ostrost i při fotografování zblízka, od portrétů až po detailní záběry při natáčení videozáznamů. Díky nejkratší zaostřovací vzdálenosti pouhých 0,29 m lze dosáhnout ostrosti i ze vzdálenosti pouhých 29 cm od objektu.

Vhodný také pro video

Užijte si natáčení videa. Objektiv Nikon Nikkor Z 40 mm f/2 s pevnou ohniskovou vzdáleností a tichým ostřením vykresluje snímky plné detailů. Změna úhlu zaostření je výrazně eliminována, takže změna zaostření nemá žádný viditelný vliv na zorný úhel.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max. světelnost objektivu 2
Min. ohnisková vzdálenost 29 mm
Max. ohnisková vzdálenost 40 mm
Typ bajonetu Nikon Z
Typ objektivu s pevným ohniskem
Stabilizace obrazu Ne
Vhodný pro formát snímače Full Frame
Min. světelnost objektivu 16

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nikon Nikkor Z 40 mm f/2 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi