Nikon D5600+AF-S 18-105 VR

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Výklopný a otočný monitor

NIKON D5600+ AF-S 18-105 VR disponuje 3,2" dotykovým displejem, který můžete kdykoliv otočit a vyklopit. Díky tomu tak můžete vytvořit opravdu úchvatné záběry z jakéhokoliv úhlu. Navíc vám pomůže i při zaostřování nebo při úpravách nastavení.

 

SnapBridge 

Díky této aplikaci se každá snímek nebo video, které vytvoříte zobrazí ve vašem smartphonu nebo tabletu a budou připraveny k tomu, aby si je mohli okamžitě sdílet s vaším okolím. Stačí se připojit pomocí rozhraní Bluetooth z vašemu smartphonu, případně jiného zařízení s jeho podporou. Tímto způsobem synchroznizujete záběry během snímání, bez nutnosti opětovného připojení. Také můžete využít i možnost připojení k síti Wi-fi a manuálně tak přenášet videa. S touto aplikací můžete dálkově ovládat váš fotoaparát pomocí inteligentních zařízení.

 

Objektiv Nikkor 18-105 AF-S DX VR

Vaším neoblíbenější a zároveň praktickým pomocníkem, kterého oceníte ať už při tvoření snímků v interiéru, při portrétech nebo zemích je výkonný a kompaktní objektiv Nikkor 18-105 AF-S DX VR ve formátu DX s 5,8x zoomem s rozsahem od širokoúhlého objektivu až po teleobjektiv s ohniskovou vzdáleností 18-105 mm. Vyšší flexibilitu při focení zaručuje systém redukce vibrování. Skvělý výkon i při špatném osvětlení, tiché a rychlé automatické zaostrevanie jsou neodmyslitelnou součástí objektivu.

 

Umělecké nástroje

Díky speciálním efektům budou vaše snímky a videosekvence na vysoké úrovni. Fotografovat můžete s využitím předvolby Picture Control, které umožňuje doladit malé detaily jako jsou kontrast a sytost barev. Živý náhled můžete použít na to, abyste posoudili efekt. Jakmile bude s výsledkem spokojen můžete ho prostřednictvím funkce SnadBrige ihned sdílet.

 

Optický hledáček

Abyste měli stále přehled o tom, co je aktuálně v záběru je digitální zrcadlovka NIKON D5600 + AF-S 18-105 VR vybavena optickým hledáčkem, který vám poskytne 100% pokrytí obrazového pole. Díky jeho použití získáte při používání teleobjektivu stabilní držení fotoaparátu. Na příkazové a multifunkčního voliče se můžete spolehnout v případě, že během vašeho fotografování dostate chuť změnit jakékoliv nastavení. Při slunečném počasí jistě oceníte, že optický hledáček blokuje slnenčné paprsky, což znamená, že vaše záběry budou vždy ostré. Navíc pro úpravy nastavení s využitím dotykového monitoru můžete využít funkci Fn.

 

Obrazový snímač

Pokud patříte mezi vášnivé fotografy, NIKON D5600+AF-S 18-105 VR bude pro vás tou správnou volbou. Vytvoříte s ním opravdu kvalitně vypadající snímky plné ostrých detailů a sytých barev. 24,2-megapixelový obrazový snímač CMOS formátu DX zaznamená i ty nejmenší detaily a to hned ve vysokém rozlišení. O to, aby byly všechny vaše snímky kvalitní i při zhoršených světelných podmínkách se postará režim Noční krajina. Redukci šumu zlepšuje systém spracovanávanie obrazu Nikon EXPEED 4.

 

Videosekvence

NIKON D5600+AF-S 18-105 VR umožňuje zaznamenat plynulé Full HD videoklipy s jemnými detaily. Navíc během toho jak budete natáčet, můžete pořizovat i statické snímky a množství funkcí pokročilých videosekvencí vám usnadní vylepšení videosekvencí přímo ve fotoaparátu. NIKON D5600+AF-S 18-105 VR vám dává prostor i na to, abyste využili bude funkce zpomaleného záznamu a časosběrné či superčasozberné videosekvence.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 3,2 "
 • Wi-Fi Ano
 • GPS Ne
 • Dotyková obrazovka Ano
 • 3D kompatibilita Ne
 • Max.rozliš.videa 1920x1080
 • Počet objektivů 1
 • Rozlišení 24,78 Mpx
 • Výklopný displej Ano
 • Hledáček optický
 • Formát snímače APS-C

Další vlastnosti

Značka: Nikon
? Smart: Ano
Odolné provedení: Ne

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 3,2 "
Dotyková obrazovka: Ano
Výklopný displej: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 124 mm
Výška: 97 mm
Délka: 70 mm
Hmotnost: 415 g

Multimédia

Podporované video formáty: MOV
Podporované obraz.formáty: Raw

Funkce

? GPS: Ne
? 3D kompatibilita: Ne

Paměť

Kompat.paměť.karty: SD

Baterie

Kapacita baterie: 1230 mAh
Typ baterie: Li-Ion

Video

? Max.rozliš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 60 sn/s

Objektiv

Počet objektivů: 1
? Makro od: 1 cm

Blesk

Vestavěný blesk: Ano
Sáňky na blesk a příslušenství: Ano

Obrazový senzor

Rozlišení: 24,78 Mpx
Typ obrazového senzoru: CMOS
Formát snímače: APS-C

Hledáček

? Hledáček: optický

Fotoaparát

Rychlost sériov.snímání: 5 sn/s

Ostření

Manuální ostření: Ano

Ostatní

Kód produktu: VBA500K003

Všechny parametry

Recenze Nikon D5600+AF-S 18-105 VR

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Petr, 18.9.2018