Nikon D5600+18-55 AF-P VR

Digitální zrcadlovka Nikon D5600 + 18-55 AF-P VR v elegantním černém provedení je vybavena 24,2 Mpx snímačem CMOS s citlivostí ISO 100 - 25 600. Zrcadlovka s dotykovým LCD displejem a úhlopříčkou 3,2 "umožňuje natáčet videa v rozlišení Full HD (1920 x 1080) .Systém zpracování obrazu EXPEED 4 dosahuje kvalitní redukci šumu. NIKON D5600 + 18-55 AF-P VR disponuje podporou Wi-fi a funkcí Nikon SnapBridge, která umožňuje prostřednictvím technologie Bluetooth® low energy1 připojení se smartphonem. Digitální zrcadlovka a NIKON D5600 + 18-55 AF-P V s podporou paměťových karet SDHC, SDXC. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Výklopný a otočný monitor

NIKON D5600+18-55 AF-P VR disponuje 3,2 "dotykovým displejem, který můžete kdykoliv otočit a vyklopit. Díky tomu tak můžete vytvořit opravdu úchvatné záběry z jakéhokoliv úhlu. Navíc vám pomůže i při zaostřování nebo při úpravách nastavení.

 

SnapBridge 

Díky této aplikaci se každá snímek nebo video, které vytvoříte zobrazí ve vašem smartphonu nebo tabletu a budou připraveny k tomu, aby si je mohli okamžitě sdílet s vaším okolím. Stačí se připojit pomocí rozhraní Bluetooth z vašemu smartphonu, případně jiného zařízení s jeho podporou. Tímto způsobem synchroznizujete záběry během snímání, bez nutnosti opětovného připojení. Také můžete využít i možnost připojení k síti Wi-fi a manuálně tak přenášet videa. S touto aplikací můžete dálkově ovládat váš fotoaparát pomocí inteligentních zařízení.

 

Objektiv Nikkor 18-55 VR AF-P

Vaším neoblíbenější a zároveň praktickým pomocníkem, kterého oceníte ať už například při fotografování krajiny je výkonný a kompaktní objektiv Nikkor 18-55 VR AF-P s trojnásobným rozsahem zoomu, s ohniskovou vzdáleností 18-55 mm, který je vybaven kvalitní optikou. Objektiv, který je vhodný i pro záznamy videosekvencí se vyznačuje přesností, rychlostí, tichým zaostřováním, krokovým motorem Nikon, hmotností 195 g a možností zasunutí nepoužívaného tubusu objektivu jen na 62,5 mm.

 

Umělecké nástroje

Díky speciálním efektům budou vaše snímky a videosekvence na vysoké úrovni. Fotografovat můžete s využitím předvolby Picture Control, které umožňuje doladit malé detaily jako jsou kontrast a sytost barev. Živý náhled můžete použít na to, abyste posoudili efekt. Jakmile bude s výsledkem spokojen můžete ho prostřednictvím funkce SnadBrige ihned sdílet.

 

Optický hledáček

Abyste měli stále přehled o tom, co je aktuálně v záběru je digitální zrcadlovka NIKON D5600+18-55 AF-P VR vybavena optickým hledáčkem, který vám poskytne 100% pokrytí obrazového pole. Díky jeho použití získáte při používání teleobjektivu stabilní držení fotoaparátu. Na příkazové a multifunkčního voliče se můžete spolehnout v případě, že během vašeho fotografování dostate chuť změnit jakékoliv nastavení. Při slunečném počasí jistě oceníte, že optický hledáček blokuje slnenčné paprsky, což znamená, že vaše záběry budou vždy ostré. Navíc pro úpravy nastavení s využitím dotykového monitoru můžete využít funkci Fn.

 

Obrazový snímač

Pokud patříte mezi vášnivé fotografy, NIKON D5600+18-55 AF-P VR bude pro vás tou správnou volbou. Vytvoříte s ním opravdu kvalitně vypadající snímky plné ostrých detailů a sytých barev. 24,2-megapixelový obrazový snímač CMOS formátu DX zaznamená i ty nejmenší detaily a to hned ve vysokém rozlišení. O to, aby byly všechny vaše snímky kvalitní i při zhoršených světelných podmínkách se postará režim Noční krajina. Redukci šumu při použití vysoké citlivosti ISO zlepšuje systém zpracování obrazu Nikon EXPEED 4.

 

Videosekvence

NIKON D5600+18-55 AF-P VR umožňuje zaznamenat plynulé Full HD videoklipy s jemnými detaily. Navíc během toho jak budete natáčet, můžete pořizovat i statické snímky a množství funkcí pokročilých videosekvencí vám usnadní vylepšení videosekvencí přímo ve fotoaparátu. NIKON D5600+18-55 AF-P VR vám dává prostor i na to, abyste využili bude funkce zpomaleného záznamu a časosběrné či superčasozberné videosekvence.

Obsah balení:

 • Tělo fotoaparátu (D5600)
 • Gumová očnice DK25 (nasazena na fotoaparátu)
 • Krytka těla BF1B (nasazena na fotoaparátu)
 • Nabíjecí akumulátor ENEL14a (s plastovou krytkou kontaktů)
 • Nabíječka baterií MH24
 • Popruh na krk ANDC3
 • Objektiv s ohniskem 18-55 mm se dvěma krytkami na přední a zadní části (nasazené na objektivu)
 • Návod k obsluze
 • Evropský záruční list

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 3,2 "
 • Wi-Fi Ano
 • GPS Ne
 • Dotyková obrazovka Ano
 • 3D kompatibilita Ne
 • Max.rozliš.videa 1920x1080
 • Počet objektivů 1
 • Rozlišení 24,78 Mpx
 • Výklopný displej Ano
 • Hledáček optický
 • Formát snímače APS-C

Další vlastnosti

Značka: Nikon
? Smart: Ano
Odolné provedení: Ne

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 3,2 "
Dotyková obrazovka: Ano
Výklopný displej: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 124 mm
Výška: 97 mm
Délka: 70 mm
Hmotnost: 415 g

Multimédia

Podporované video formáty: MOV
Podporované obraz.formáty: Raw

Funkce

? GPS: Ne
? 3D kompatibilita: Ne

Paměť

Kompat.paměť.karty: SD

Baterie

Kapacita baterie: 1230 mAh
Typ baterie: Li-Ion

Video

? Max.rozliš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 60 sn/s

Objektiv

Počet objektivů: 1
? Makro od: 1 cm

Blesk

Vestavěný blesk: Ano
Sáňky na blesk a příslušenství: Ano

Obrazový senzor

Rozlišení: 24,78 Mpx
Typ obrazového senzoru: CMOS
Formát snímače: APS-C

Hledáček

? Hledáček: optický

Fotoaparát

Rychlost sériov.snímání: 5 sn/s

Ostření

Manuální ostření: Ano

Ostatní

Kód produktu: VBA500K001

Všechny parametry

Recenze Nikon D5600+18-55 AF-P VR

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Nikon D5600+18-55 AF-P VR