Nikon Coolpix W300 černý + plovoucí popruh

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Odolný a zároveň kompaktní

Odolný digitální fotoaparát Nikon Coolpix W300 je připravený na ty nejtěžší podmínky. Konstrukce je navržena tak, aby odolala nepříznivým vlivům. Fotoaparát je možné používat v zimním období v mrazech dosahujících až -10 °C a je možné se s ním potápět do hloubky až 30 metrů. Samozřejmostí je odolnost vůči prachu a konstrukce je i nárazuvzdorná. S tímto fotoaparátem tak můžete bez obav vyrazit do hor, na lyžování, na plavání nebo prostě jen tak do deštivé přírody. Ze všech svých aktivit budete mít pěkné a netradiční snímky, které jistě zaujmou.

Vynikající ergonomie

I přes to, že je fotoaparát odolný, zachoval si kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, která se zastavila na hodnotě 239 g. Výhodou je také výrazný grip, který má navíc pogumovaný povrch. Tento grip tak zajistí jistý úchop při potápění nebo během zimních měsíců v rukavicích. Tlačítka na zadní straně mají širší rozestupy pro možnost ovládání s rukavicemi. Celkově je ovládání navrženo tak, aby bylo maximálně jednoduché a efektivní.

Světelný objektiv

Tvorbu krásných snímků umožní kombinace citlivého CMOS snímače a kvalitního Nikkor objektivu. Tento objektiv vyniká skvělou světelností f/2,8 a také 5násobným optickým zoomem. Další možností zvětšení obrazu je funkce Dynamic Fine Zoom, která účinné zdvojnásobí optické zvětšení. Snímač disponuje rozlišením 16 Mpx a je vybavený technologií přímého osvětlení fotodiod. Tato kombinace umožňuje tvorbu krásných snímků i za horších světelných podmínek. Fotoaparát je také vybavený vestavěným bleskem, který vám umožní vytvářet i noční záběry.

 

Automatické zaostřování a účinná redukce vibrací

Výhodou jsou i funkce, které umožní vytvářet ostré a stabilní záběry. Je vybavený rychlým a sofistikovaným automatickým zaostřováním, které automaticky detekuje hlavní objekt a udržuje zaostření právě na něm. Výhodou je, že tato funkce funguje i pod vodou. Nechybí ani účinná hybridní pětiosá redukce vibrací, která eliminuje otřesy fotoaparátu pro ostré fotografie a plynulé nerozechvěné video záběry. 

Detailní videosekvence

Fotoaparát Nikon Coolpix W300 má dostatek výkonu i pro nahrávání videosekvencí ve vysokém UHD/4k rozlišení při 30 snímcích za sekundu. Nahrávat video můžete jak na souši, tak i pod vodou, můžete zaznamenat podvodní svět a vychutnat si překrásné detaily i se svými blízkými. Během nahrávání videa přijde vhod expoziční paměť, která umožní zachycení plynulé stopáže během změn osvětlení. Tuto funkci oceníte především při filmování pod vodou. Video lze následně upravovat pro sdílení na sociálních sítích. Je také možné vytvářet z videa samostatné snímky. Další zajímavou funkcí je eliminace hluku větru díky přítomnosti stereo mikrofonu.

Bezdrátová spojení

Ve výbavě tohoto fotoaparátu se nachází také podpora Bluetooth a Wi-Fi připojení. Pomocí funkce Nikon Snap Bridge je možné spárovat váš telefon s fotoaparátem prostřednictvím Bluetooth a rovnou přenášet pořízené snímky do paměti telefonu, odkud je můžete pohodlně sdílet se svými přáteli. Nechybí ani možnost dálkového ovládání fotoaparátu prostřednictvím telefonu. Pro přenos videosekvencí se hodí použití Wi-Fi připojení, které umožňuje vyšší přenosovou rychlost.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 3 "
 • Wi-Fi Ano
 • GPS Ano
 • 3D kompatibilita Ano
 • Max.rozliš.videa 3840x2160
 • Vodotěsný Ano
 • Optický zoom 5
 • Rozlišení 16 Mpx
 • Stabilizace obrazu optická
 • Hledáček Ne
 • Min.ohnisková vzdálenost 4,3 mm

Další vlastnosti

Značka: Nikon
? Smart: Ano
Vodotěsný: Ano
Odolné provedení: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 3 "
Dotyková obrazovka: Ne
Výklopný displej: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 29 mm
Výška: 66 mm
Délka: 111,5 mm
Hmotnost: 231 g

Multimédia

Podporované video formáty: MP4
Podporované obraz.formáty: jpeg

Funkce

? GPS: Ano
? 3D kompatibilita: Ano

Obsah balení

Obsah balení: plovoucí pruh

Paměť

Kompat.paměť.karty: SDHC, SDXC, SD

Baterie

Kapacita baterie: 1050 mAh
Typ baterie: Li-Ion
Kapacita baterie/snímků: 280

Video

? Max.rozliš.videa: 3840x2160
Snímková frekv.při videu: 60 sn/s

Objektiv

? Optický zoom: 5
Stabilizace obrazu: optická
Max. světelnost objektivu: 2.8
Min.ohnisková vzdálenost: 4,3 mm
? Makro od: 50 cm
Max.ohnisková vzdálenost: 21,5 mm

Obrazový senzor

Rozlišení: 16 Mpx
Typ obrazového senzoru: CMOS
Formát snímače: 1 / 2,3 "

Hledáček

? Hledáček: Ne

Fotoaparát

Rychlost sériov.snímání: 3 sn/s

Ostření

Manuální ostření: Ano

Blesk

Sáňky na blesk a příslušenství: Ne

Ostatní

Kód produktu: VQA070K003

Všechny parametry

Recenze Nikon Coolpix W300 černý + plovoucí popruh

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Nikon Coolpix W300 černý + plovoucí popruh