Nikon Coolpix W150 Backpack Kit modrý

  • Sleva 56 %
  • Doprava zdarma

Úhlopříčka ("): 2.7 ", Wi-Fi: Ano, GPS: Ne, 3D kompatibilita: Ano, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Vodotěsný: Ano, Optický zoom: 3, Rozlišení: 13.2 Mpx, Stabilizace obrazu: optická, Hledáček: Ne, Min.ohnisková vzdálenost: 4.1 mm,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Popis produktu

Odolný fotoaparát Nikon Coolpix W150 v modrém provedení je vybavený kvalitní optikou a skvělými funkcemi, které oceníte nejen na dovolené. Kvalitně zpracované tělo je odolné vůči vodě do hloubky 10 metrů, vůči pádu z výšky 1,8 metru a je také mrazuvzdorné do teploty -10 °C. Kvalitní optika Nikkor a citlivý snímač CMOS s rozlišením 13,2 Mpx umožní tvorbu perfektních momentek. Výhodou je také trojnásobný optický zoom a funkce Dynamic Fine Zoom, která umožní až šestinásobný zoom. Na těle fotoaparátu se nachází speciální tlačítko pro okamžité nahrávání videa ve FullHD rozlišení při 30 snímcích za sekundu. Na zadní straně se nachází 2,7" TFT LCD. Fotografie a videa lze odesílat a sdílet z chytrých telefonů pomocí aplikace SnapBridge.

Moderní design a odolné zpracování

Digitální fotoaparát Nikon Coolpix W150 je elegantní a kompaktní, navíc je vhodný k pořizování rychlých fotografií z rodinných oslav, dovolených nebo třeba výletů. Jeho kvalitní zpracování zaručuje také vynikající odolnost vůči nepříznivým vlivům. Fotoaparát je voděodolný až do hloubky 10 metrů a je prachotěsný. Neublíží mu ani pád z výšky až z 1,8 metru. Pokud patříte mezi vyznavače zimních sportů, i zde najde fotoaparát Nikon Coolpix W150 svoje uplatnění. Je mrazuvzdorný a bez problémů bude funguvat i při teplotách dosahující -10 °C.

Optika Nikkor

Tvorbu pěkných a kvalitních snímků zajistí kombinace kvalitní optiky Nikkor s obrazovým snímačem CMOS. Tento snímač je ve formátu 1/3,1" a dosahuje efektivního rozlišení 13,2 Mpx. Snímky tak budou skvěle ostré s věrnými a realistickými barvami. Samozřejmostí je také přítomnost trojnásobného optického zoomu. Skvělou funkcí je také Dynamic Fine Zoom, která umožní až šestinásobné zvětšení. Díky tomu vám nic neunikne.

Skvělé funkce

Tento skvělý fotoaparát přináší také spoustu užitečných funkcí, které vám ještě zjednoduší fotografování a také vám umožní vytvářet netradiční a pěkné snímky. Jednou z nich je fotografování pod vodou. Fotoaparát je schopný automaticky rozpoznat tvář, zaostřit a pořídit až čtyři snímky, a to vše bez toho, aniž byste se namočili. Zkrátka stačí fotoaparát ponořit a on už se o vše postará. Díky tomu můžete vytvářet pěkné podvodní snímky vašich dětí. Fotoaparát dále umožňuje přidávat ke snímkům zvukové stopy, umožní vám využívat nejrůznější filtry, animovat prezentace a používat další zajímavé a hravé funkce, které si vaše děti zamilují.

Jednoduché ovládání

Samozřejmostí je velmi jednoduché ovládání, které zvládne i malé dítě. Na zadní straně se nachází 2,7" TFT LCD displej s antireflexní úpravou, který vám umožní si prohlížet pořízené snímky a provádět nastavení pomocí tlačítek. Nechybí ani speciální tlačítko, které okamžitě aktivuje režim nahrávání. Videozáznamy dokáže fotoaparát natáčet ve FullHD rozlišení při 30 snímcích za sekundu. Uživatelské prostředí fotoaparátu je skvěle navržené pro maximální efektivnost během focení. Lze přepínat mezi režimy, které vám zobrazí nejnutnější nebo naopak kompletní nastavení. Díky tomuto fotoaparátu vám již neunikne žádný okamžik. Stačí fotoaparát aktivovat, namířit a stisknout spoušť. O vše potřebné se postará fotoaparát sám.

Aplikace SnapBridge

Ke všem těmto skvělým vlastnostem a funkcím patří také podpora bezdrátových technologií Wi-Fi a Bluetooth. Díky nim si můžete fotoaparát spárovat s chytrým zařízením a přenášet snímky. Ke správné funkce je potřebné mít nainstalovanou aplikaci SnapBridge. Díky této aplikaci tak můžete mít pohodlný přehled nad vytvořenými snímky a rovnou z oslavy nebo z pláže je sdílet se svými přáteli na sociálních sítích nebo pomocí emailu či MMS zpráv. Prostřednictvím aplikace je možné fotoaparát i ovládat. To oceníte během skupinových fotografií, na kterých nebude chybět žádný člen vaší rodiny. Aplikace je zdarma dostupná pro platformy Android a iOS.

 

Obsah balení: fotoaparát, popruh na krk, dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19, síťový zdroj/nabíječka EH-73P, kabel USB UC-E21, štěteček k čištění vodotěsného obalu a batoh. Provedení zásuvkového adaptéru se liší v závislosti na zemi nebo regionu zakoupení přístroje. Místo síťového zdroje/nabíječky EH-73P lze v závislosti na zemi nebo regionu zakoupení fotoaparátu použít model EH-73PCH. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 2.7 "
Wi-Fi Ano
GPS Ne
3D kompatibilita Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Vodotěsný Ano
Optický zoom 3
Rozlišení 13.2 Mpx
Stabilizace obrazu optická
Hledáček Ne
Min.ohnisková vzdálenost 4.1 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nikon Coolpix W150 Backpack Kit modrý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno