Niceboy Vega X Pro akční kamera


Akční kamera, Typ rozlišení: Full HD, Snímková frekvence videa: 120 sn/s, Rozlišení: 20 Mpx, Podpora paměťových karet: micro SD, Ukládací médium: micro SD, Podporované obrazové formáty: jpg, Video formáty: MOV, Kapacita baterie: 1350 mAh, Wi-Fi. Více info


Cena 3 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,3 / 5

73.3% Kvalita
Dobrá

73.3% Hodnota za peníze
Dobrá

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Akční kamera Niceboy Vega X Pro v černém provedení disponuje zadním 2" displejem a druhým selfie displejem s úhlopříčkou 1,4". Umožňuje nahrávat kvalitní 4K videa, Slow Motion s 8násobným zpomalením nebo zaznamenávat fotografie v rozlišení 20 Mpx. Pyšní se maximálním úhlem záběru 170°, světelností objektivu f/2.8 a elektronickou stabilizací obrazu. Jednotlivé záznamy je možné ukládat na paměťové karty microSD/SDHC/SDXC s maximální kapacitou do 128 GB. Ve výbavě má micro HDMI, micro USB a vestavěný Wi-Fi modul pro ovládání prostřednictvím telefonu. Kamera je vodotěsná až do hloubky 12 m bez pouzdra a do hloubky 30 m s použitím pouzdra.

Specifikace

 • Rozlišení videa až 4K 60 fps (reálné), Full HD 120 fps
 • Vodotěsnost bez pouzdra do 12 metrů
 • Stabilizace X-Steady
 • Stereo mikrofon
 • Dotykový zadní 2palcový displej
 • Přední barevný 1,4palcový selfie displej
 • Slow Motion s až osminásobným zpomalením
 • Časosběrné video až do 4K
 • Celoskleněný 7G objektiv s antireflexní vrstvou
 • Ovládání i pomocí Wi-Fi
 • Funkce webkamery (mikrofon akční kamery není optimalizován pro použití s počítačem, doporučujeme použít externí mikrofon)
 • Možnost dokoupení dálkového ovládání (vodotěsného do 2 metrů)

Plně vodotěsná akční kamera

Outdoorová kamera Niceboy Vega X Pro v moderním černém provedení se pyšní kompaktními rozměry a nízkou hmotností, což při sportování nepochybně oceníte. Podle certifikace je její konstrukce vodotěsná až do hloubky 12 metrů bez použití ochranného pouzdra. V případě, že použijete i ochranné pouzdro, můžete kameru bez obav využívat až do hloubky 30 metrů.

Dokonalý obraz

Ve výbavě najdete celoskleněný 7G objektiv s antireflexní vrstvou a úhlem záběru 170°, což umožňuje nahrávat širokoúhlé záběry. Můžete tak s ní zaznamenat kvalitní a plynulé 4K videa 60 fps. Samozřejmostí je také funkce časosběrného videa nebo Slow Motion s až 8násobným zpomalením. O kvalitní reprodukci zvuku se postará integrovaný stereo mikrofon. Až 115 minut výdrže vám zaručí baterie s kapacitou 1 350 mAh. S touto akční kamerou nebudou na vysoké úrovni jen videa, ale i fotografie v rozlišení 20 Mpx.

Pokročilá X-Steady stabilizace

Dokonalost záznamů akční kamery vychází ze stabilizace generace X-Steady, která eliminuje všechny nežádoucí otřesy vyvolané pohybem kamery. S Niceboy Vega X Pro se tak můžete soustředit na zachycení těch nejlepších momentů, plynulost a stabilitu záznamu nechte na X-Steady.

Komfortní ovládání s možností Wi-Fi

Pomocí zadního dotykového displeje s 2" úhlopříčkou je ovládání rychlé a snadné. Aby bylo ještě komfortnější, je tu pro vás integrovaná podpora Wi-Fi. Díky ní můžete ovládat kameru i pomocí vašeho chytrého telefonu. K dispozici je také možnost dokoupit si samostatně dálkový ovladač s dosahem 2 metry.

Obsah balení: Vodotěsný obal (připojitelný k dalšímu příslušenství), úchyt na řídítka, sada úchytů pro připojení vodotěsného obalu k dalšímu příslušenství, včetně držáku pro přichycení na nalepovací držák, stativový držák, 2 nalepovací držáky (např. na helmu) + náhradní nalepovací pásky, jisticí lanka a popruhy, čisticí hadřík na displej, nabíjecí USB kabel, baterie, vícejazyčný manuál

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ne
Rozlišení 20 Mpx
Odolné provedení Ne

Hodnocení

4,3 / 5

3 recenze Niceboy Vega X Pro akční kamera

73.3% Kvalita
Dobrá

73.3% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

25. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze DobráMilan

28. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Filmování pod hladinou vody.
 • Perfektní videa.
 • Zatím nic.

Kamera splnila veškeré očekávání. Doporučuji všem.


Jiří

17. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá