Niceboy PILOT X GPS s magnetickým držákem černá


Autokamera, Rozlišení: 12 Mpx, Úhel záběru: 150", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 1,54", Ukládací médium: micro SD, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, GPS. Více info


Cena 1 698 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 1 798 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 17 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Autokamera Niceboy PILOT X GPS s kompaktními rozměry, 1,54" displejem a výborným Full HD rozlišením 1920 x 1080 pixelů se stane neodmyslitelnou součástí vašeho auta. Výkon zajistí čip Novatek 96658 ve spolupráci se senzorem Sony IMX323. Komfortní a jednoduchá instalace na čelní sklo díky magnetickému držáku potěší. Umožní nahrávat záznamy ve smyčce a G-senzor zase zabrání smazání záznamu při nehodě. Vybavená je i GPS modulem s vlastním GPS přehrávačem, technologií WDR i parkovacím módem. Do slotu na paměťové karty můžete vložit až 64 GB kartu, která však není v balení.

Magnetický držák

Autokamera PILOT X vám při jízdě nebude překážet ve výhledu. Jednoduše si ji umístíte pomocí magnetického držáku. Výhodou držáku je, že ho nemusíte každý den montovat znovu, navíc kameru nebo GPS modul lze lehce vyndat i zandat.

Autokamera Niceboy PILOT X

Skvělá cena, funkce, kompaktní rozměry a kvalitní video záznamy, to vše vám nabízí skvělá autokamera Niceboy PILOT X. Díky konstrukci vám autokamera ve výhledu nebude vůbec překážet. Stačí ji jen připevnit pomocí držáku se silným magnetem na vámi zvolené místo na čelním skle. Výhodou kamery je, že ji můžete kdykoliv z držáku vyjmout, přičemž držák zůstane na svém místě.

Zaznamená detailně vaši jízdu

Vnitřek kamery v sobě ukrývá kvalitní komponenty, jakými je výkonný čip Novatek 96658 a CMOS senzor Sony IMX323. Na pořízených záběrech uvidíte zřetelně registrační značky vozidel a dokonce dokážete identifikovat i obličej řidiče. Videa jsou nahrávány v kvalitě Full HD (30 fps) 1920 x 1080 pixelů ve formátu MP4 a ukládají se na paměťovou microSD kartu s maximální kapacitou 64 GB (není součástí balení). Kromě videí vám umožní zhotovit i fotografie v rozlišení 12 Mpx ve formátu JPEG.

GPS modul

Autokamera Niceboy PILOT X má ve své výbavě i praktický GPS modul s magnetickým přichycením na držák. Modul monitoruje vaši jízdu a vy tak máte informace o vaší aktuální rychlosti a trase. Záznamy se ukládají na paměťovou kartu. V případě potřeby si můžete dokonce zpětně přehrát trasu vaší jízdy.

Parkovací režim a WDR technologie

Kamera je užitečná i při parkování. Stačí jen malý otřes nebo pohyb a kamera se automaticky zapne a nahrává vše, co se děje kolem vozidla. Technologie WDR pomáhá při kompenzaci protisvětla, abyste dobře viděli v tmavých i světlých místech, díky čemuž bude například RZ lépe čitelná.

G-senzor

Samozřejmostí je i G-senzor, který v případě nárazu nebo změny pohybu uzamkne nahrané video, čímž zabrání jeho znehodnocení či přepsání. Podporuje i nahrávání ve smyčce, což znamená, že v případě nedostatku místa na paměťové kartě se starší nezamknutá videa nahradí novými.

Obsah balení:

  • Autokamera Niceboy PILOT X

  • Nabíjecí USB kabel

  • Nabíječka do auta

  • Držák na čelní sklo s magnetickým uchycením

  • GPS modul s magnetickým uchycením

  • Návod k obsluze

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 1.54 "
Wi-Fi Ne
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 12 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 150 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Niceboy PILOT X GPS s magnetickým držákem černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi