Niceboy ORYX X600

Headset Niceboy Oryx X600 v černé barvě vytváří působivý zážitek z her a filmů pomocí prostorového zvuku 7.1 a 2.0 stereo zvuku. Vyznačují se funkcí vibrací, kterou je možné vypnout přes ovládání na kabelu. K dispozici má 5 možností ovládání režimů zvuku a podsvícení. Odolná a flexibilní kovová konstrukce spolu s měkkými polstrovanými náušníky se postará o komfort po celou dobu hraní. Pro připojení využívá opletený 2,1metrový kabel s konektorem USB 2.0. Čistou komunikaci zajišťuje nastavitelný mikrofon s redukcí šumu. Frekvenční rozsah sluchátek činí 20 Hz až 20 kHz, jejich impedance 32 ohmů a citlivost 103 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Dokonalý prostorový zvuk 7.1

Nejvyšší model řady sluchátek Niceboy ORYX X600 přidá na prožitku z her a filmů díky vrcholně dokonalému prostorovému zvuku 7.1. Masivní a krystalicky čistý zvuk pak produkují měniče o velikosti 50 mm. Sluchátka Niceboy ORYX X600 vás jednoduše vtáhnou do hry.

 

Sluchátka s vibracemi

Se sluchátky Niceboy ORYX X600 pocítíte zvuk na vlastní uši. S parádní funkcí vibrací dodají hernímu zážitku jedinečnou autenticitu. Tuto funkci si navíc snadno vypnete/zapnete na ovladači na sluchátkách.

 

Nastavitelný mikrofon s redukcí šumu

Bezproblémová komunikace je základem každé týmové hry. S vylepšeným mikrofonem s redukcí šumu už tak můžete být v jakkoli rušném prostředí chcete. S Niceboy ORYX X600 máte jistotu, že váš hlas bude vždy slyšet čistě a jasně.

 

Ovládací jednotka na kabelu

Ovládání sluchátek jednoduše na dosah ruky. Sluchátka Niceboy ORYX X600 disponují na kabelu ovládací jednotkou, se kterou máte pod kontrolou opravdu vše od ovládání hudby, přes hlasitost, vibrace, podsvícení až k nastavení režimů hudby.

 

Konstrukce pro dokonalý zvukový zážitek

Sluchátka Niceboy ORYX X600 jsou vybavena pohodlnými, ergonomicky tvarovanými náušníky a odolným a přesto flexibilním a lehkým hlavovým mostem. Dokonale tak sednou na uši a vůbec netlačí, vše tak bude připraveno pro řádnou herní jízdu.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný mikrofon Ano
  • Frekvenční rozsah (Hz) 20 -20000
  • Citlivosť 103 db
  • Impedance 32 OHM
  • Styl nošení náhlavní
  • Typ headsetu herní
  • Bezdrátové Ne
  • Konektor USB

Další vlastnosti

Značka: Niceboy
Impedance: 32 OHM
Typ headsetu: herní

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 20 -20000
Citlivosť: 103 db
Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ano

Konektivita

? NFC: Ne
Odnímateľný kábel: Ne
Délka kabelu: 2,1 m
Bezdrátové: Ne
Konektor: USB

Vzhled

Styl nošení: náhlavní

Další parametry

Odpojitelný mikrofon: Ne

Ostatní

Kód produktu: ORYX-X-600

Všechny parametry

Recenze Niceboy ORYX X600

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Niceboy ORYX X600