Niceboy ORYX X600

  • Výprodej −43 %

Headset, Frekvenční rozsah: 20 -20000 Hz, Impedance: 32 ohm, Citlivost: 103 dB, Aktivní tlumení hluku, Vestavěný mikrofon, Ovládání hlasitosti, Délka kabelu: 2,1 m, USB, černá. Více info


Cena 399 Kč

Sleva 43 % z předcházející ceny: 699 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 4 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Headset Niceboy ORYX X600 v černém provedení vytváří působivý zážitek z her a filmů pomocí prostorového zvuku 7.1 a 2.0 stereo zvuku. Vyznačují se funkcí vibrací, kterou můžete vypnout přes ovládání na kabelu. K dispozici má 5 možností ovládání režimů zvuku a podsvícení. Odolná a flexibilní kovová konstrukce spolu s měkkými polstrovanými náušníky se postará o komfort po celou dobu hraní. Pro připojení využívá opletený 2,1metrový kabel s konektorem USB 2.0. Čistou komunikaci zajišťuje nastavitelný mikrofon s redukcí šumu. Frekvenční rozsah sluchátek činí 20 Hz až 20 kHz, jejich impedance je 32 ohmů a citlivost 103 dB.

Dokonalý prostorový zvuk 7.1

Nejvyšší model řady sluchátek Niceboy ORYX X600 přidá na prožitku z her a filmů, díky vrcholně dokonalému prostorovému zvuku 7.1. Masivní a krystalicky čistý zvuk pak produkují měniče o velikosti 50 mm. Sluchátka Niceboy ORYX X600 vás jednoduše vtáhnou do hry.

 

Sluchátka s vibracemi

Se sluchátky Niceboy ORYX X600 pocítíte zvuk na vlastní uši. S parádní funkcí vibrací dodají hernímu zážitku jedinečnou autenticitu. Tuto funkci si navíc snadno vypnete/zapnete na ovladači.

 

Nastavitelný mikrofon s redukcí šumu

Bezproblémová komunikace je základem každé týmové hry. S vylepšeným mikrofonem s redukcí šumu můžete být v jakkoli rušném prostředí. S Niceboy ORYX X600 máte jistotu, že váš hlas bude vždy slyšet čistě a jasně.

 

Ovládací jednotka na kabelu

Ovládání sluchátek jednoduše na dosah ruky. Sluchátka Niceboy ORYX X600 disponují na kabelu ovládací jednotkou, se kterou máte pod kontrolou opravdu vše od ovládání hudby, přes hlasitost, vibrace, podsvícení až k nastavení režimů hudby.

 

Konstrukce pro dokonalý zvukový zážitek

Sluchátka Niceboy ORYX X600 jsou vybavena pohodlnými, ergonomicky tvarovanými náušníky a odolným a přesto flexibilním a lehkým hlavovým mostem. Dokonale tak sednou na uši a vůbec netlačí - vše bude připraveno pro řádnou herní jízdu.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20 -20000 Hz
Citlivosť 103 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ne
Konektor USB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Niceboy ORYX X600

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi