Niceboy ORYX Throne černo-červené

  • Doprava zdarma

Barva: červená, černá, Potahy: Syntetická kůže, Konstrukce: Kov,


Cena 5 999 Kč

59,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Herní křeslo Niceboy Oryx Throne v černo-červeném provedení poskytne vysoký komfort a stabilitu během dlouhých herních maratonů. Pevný ocelový rám s měkkým polstrováním potaženým odolnou syntetickou kůží zajistí dokonalou ergonomii sezení. Židle je vybavena možností nastavení područek, posuvným hlavovým a bederním polštářem, vysokou opěrkou hlavy a pevným pětiramenným křížem s pogumovanými kolečky. Nosnost křesla je do 130 kg.

Perfektní ergonomie sezení

Všechny části herní židle Niceboy ORYX Throne disponují speciálním tvarováním, aby se co nejlépe přizpůsobily tělu každého hráče a napomáhaly správnému sezení. Dva dodatečné polštářky v oblastí krční páteře a bederní oblasti pak zmírňují zatížení těchto nejvíce problematických oblastí a přispívají k perfektnímu pohodlí i při delší práci na počítači nebo hraní her.

Odolný a stabilní ocelový rám

Herní židle Niceboy ORYX Throne byla vyvinuta s cílem naprosté stability a odolnosti. Kostru židle tak tvoří superodolný ocelový trubkový rám. Dokonalá stabilita na podlaze vychází z odolného pětiramenného kříže. V celkovém součtu poskytuje herní židle Niceboy ORYX Throne oporu pro zatížení až do 130 kg. 

Plně nastavitelná herní židle

Herní židle Niceboy ORYX Throne přináší do detailu nastavitelný posed. Nastavit lze jak výšku, tak i sklon samotné židle, a to až do úhlu 150°. Niceboy ORYX Throne pak přidává plně nastavitelné loketní opěrky, a to nejen jejich výšky, ale i natočení směru. K završení všeho je nastavitelné i umístění krčního a bederního polštářku. 

Pro herní doupě i kancelář

Herní židle Niceboy ORYX Throne se stane vítaným doplňkem každé kanceláře nebo herního doupěte. Židle nabízí nejen elegantní a atraktivní design, ale i stabilitu a pohodlný, zdravý posed. Tichá pogumovaná kolečka pak poskytují bezpečnost a plynulý pohyb na všech typech podlahy.

Pohodlné a odolné materiály

Nejen tvarování samotné židle, ale i použití příjemných materiálů zvyšuje pohodlnost herní židle Niceboy ORYX Throne. Židle je potažena kvalitní syntetickou kůží v elegantním červeno-černém barevném provedení, se kterým se stane završením vašeho herního setu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva červená, černá
Potahy Syntetická kůže
Konstrukce Kov

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Niceboy ORYX Throne černo-červené

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno