Niceboy ORYX M600 černá

999 Kč ? Ušetříte 20 % 799 Kč

Nákupem získáte 7,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

V herní myší Niceboy ORYX M600 najdete vynikající optický senzor s maximální přesností a DPI až do hodnoty 10000. Je vybavena vlastním softwarem v českém jazyce, se kterým si snadno nastavíte makra či podsvícení a integrovanou pamětí, která si zapamatuje každou vaši konfiguraci. Herní myš nabízí 8 přednastavených režimů a také možnost přesného nastavení pomocí vlastního programu. Jednoduchým stiskem tlačítka mezi nimi přepínáte, proto vás změna situace nerozhodí. Na myši se nachází až 8 programovatelných tlačítek a jedno rolovací kolečko, která se vyznačují velmi tichým chodem a rychlou odezvou. Myš si připojíte na kompatibilní zařízení pomocí opletení USB kabelu. Zobrazit celý popis

  • Sleva 20 %

Popis produktu

Špičkový senzor a DPI až 10000

V herní myší Niceboy ORYX M600 naleznete vynikající senzor s maximální přesností a citlivostí až do hodnoty 10000 DPI. Herní myš nabízí 8 přednastavených režimů a také možnost přesného nastavení pomocí vlastního programu. Jednoduchým stiskem tlačítka mezi nimi přepínáte, proto vás změna situace nerozhodí. Ať už je potřeba přesnost nebo rychlost, s herní myší Niceboy ORYX M600 máte v ruce přesně tu hodnotu, kterou v danou chvíli potřebujete.

Integrovaná paměť

V herní myši Niceboy ORYX M600 nechybí ani 32bit ARM procesor a vnitřní paměť, díky které si můžete nastavení citlivosti, podsvícení či maker uložit. Není tak třeba vše zdlouhavě nastavovat znovu při každém zapnutí počítače, vy se tak hned od začátku můžete věnovat vaší hře.

Software pro nastavení maker

S vlastním softwarem lze herní myš Niceboy ORYX M600 uzpůsobit sobě maximálně na míru. Nejenže si můžete v programu nastavit makra pro všech 8 tlačítek či přenastavit jejich funkce, myš zároveň nabízí i dokonalé 7zónové RGB podsvícení, které je plně programovatelné. Myš tak můžete sladit s celým svým herním setem do posledního detailu.

Dokonalá ergonomie

Herní myš Niceboy ORYX M600 byla designována s cílem poskytnout maximální přirozenost a pohodlnost úchytu. Myš tak padne dokonale do ruky a povrch je příjemný na dotek. Umístění tlačítek a jejich modelování je intuitivní a myš Niceboy ORYX M600 se tak stane vaší prodlouženou rukou.

Flexibilní a odolný opletený kabel

Kvalitní kabel je základním kamenem výborné herní myši. Z toho důvodu myš Niceboy ORYX M600 disponuje opleteným kabelem, který v sobě kombinuje na jedné straně pevnost a odolnost, na straně druhé zaručuje dostatečnou pružnost, aby umožňoval plynulý a ničím neomezovaný pohyb.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Typ senzoru optická
  • Rozlišení senzoru 10000 dpi
  • Programovat.tlačítka myši Ano
  • Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Další vlastnosti

Značka: Niceboy
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 84 mm
Výška: 41,3 mm
Hmotnosť: 145 g
Hloubka: 123 mm

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: MAC OS X 10.9, Windows 8.1, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Klávesnice

Typ použití: herní

Vstupní zařízení

Typ senzoru: optická
Rozlišení senzoru: 10000 dpi
Nastavitalná ergonomie: Ne
Programovat.tlačítka myši: Ano
Bezdrát.dok s nabíjením: Ne

Ostatní

Kód produktu: ORYX-M-600

Všechny parametry

Recenze Niceboy ORYX M600 černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Niceboy ORYX M600 černá