Niceboy ORYX M600 černá

V herní myší Niceboy ORYX M600 najdete vynikající optický senzor s maximální přesností a DPI až do hodnoty 10000. Je vybavena vlastním softwarem v českém jazyce, se kterým si snadno nastavíte makra či podsvícení a integrovanou pamětí, která si zapamatuje každou vaši konfiguraci. Herní myš nabízí 8 přednastavených režimů a také možnost přesného nastavení pomocí vlastního programu. Jednoduchým stiskem tlačítka mezi nimi přepínáte, proto vás změna situace nerozhodí. Na myši se nachází až 8 programovatelných tlačítek a jedno rolovací kolečko, které se vyznačují velmi tichým a rychlou odezvou. Myš si připojíte na kompatibilní zařízení pomocí opletení USB kabelu. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Špičkový senzor a DPI až 10000

V herní myší Niceboy ORYX M600 naleznete vynikající senzor s maximální přesností a DPI až do hodnoty 1000 DPI. Herní myš nabízí 8 přednastavených režimů a také možnost přesného nastavení pomocí vlastního programu. Jednoduchým stiskem tlačítka mezi nimi přepínáte, proto vás změna situace nerozhodí. Ať už je potřeba přesnost nebo rychlost, s Niceboy ORYX M600 máte v ruce přesně tu hodnotu, kterou v danou chvíli potřebujete.

Integrovaná paměť

V herní myši Niceboy ORYX M600 nechybí ani 32bit ARM procesor a vnitřní paměť, díky které si můžete nastavení citlivosti, podsvícení, či maker uložit. Není tak třeba vše zdlouhavě nastavovat znovu při každém zapnutí počítače a vy se tak hned od začátku můžete věnovat vaší hře.

Software pro nastavení maker

S vlastním softwarem lze herní myš Niceboy ORYX M600 uzpůsobit sobě maximálně na míru. Nejenže si můžete v programu nastavit makra pro všech 8 tlačítek či přenastavit jejich funkce, myš zároveň nabízí i dokonalé 7-zónové RGB podsvícení, které je plně programovatelné. Myš tak můžete sladit s celým svým herním setem do posledního detailu.

Dokonalá ergonomie

Niceboy ORYX M600 byla designována s cílem poskytnout maximální přirozenost a pohodlnost úchytu. Myš tak padne dokonale do ruky a povrch je příjemný na dotek. Umístění tlačítek a jejich modelování je intuitivní a myš Niceboy ORYX M600 se tak stane vaší prodlouženou rukou.

Flexibilní a odolný opletený kabel

Kvalitní kabel je základním kamenem výborné herní myši. Z toho důvodu myš Niceboy ORYX M600 disponuje opleteným kabelem, který v sobě kombinuje na jedné straně pevnost a odolnost, na straně druhé zaručuje dostatečnou pružnost, aby umožňoval plynulý a ničím neomezovaný pohyb.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Typ senzoru optická
  • Rozlišení senzoru 10000 dpi
  • Programovat.tlačítka myši Ano
  • Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Další vlastnosti

Značka: Niceboy
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 84 mm
Výška: 41,3 mm
Hmotnost: 145 g
Hloubka: 123 mm

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: MAC OS X 10.9, Windows 8.1, Windows 8, Windows 10, Windows 7

Klávesnice

Typ použití: herní

Vstupní zařízení

Typ senzoru: optická
Rozlišení senzoru: 10000 dpi
Nastavitalná ergonomie: Ne
Programovat.tlačítka myši: Ano
Bezdrát.dok s nabíjením: Ne

Ostatní

Kód produktu: ORYX-M-600

Všechny parametry

Recenze Niceboy ORYX M600 černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Niceboy ORYX M600 černá