Niceboy ORYX K200 černá


Klávesnice, Podsvícení, Multimediální klávesy, Provedení: Kabelové, USB 2.0, Podporovaný OS: Windows xp, Windows 7, Windows 10, Windows 8, černá. Více info


Cena 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 2 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Značka Niceboy nově přichází s vlastní řadou vybavení pro hráče. Herní klávesnice Niceboy ORYX K200 vyniká především svým designem, odolnou kovovou konstrukcí a RGB podsvícením s nastavitelnou úrovní jasu. Nechybí ani funkce Anti-ghosting nebo možnost uzamčení klávesy Windows. Klávesnice disponuje samozřejmě i multimediálními klávesami pro usnadnění ovládání počítače. Stabilní spojení s počítačem zajišťuje opletený kabel s USB 2.0 konektorem.

Klíčové vlastnosti:

  • Kvalitní drátová membránová klávesnice
  • Moderní design
  • Nastavitelné RGB podsvícení 
  • Odolná kovová konstrukce
  • Anti-ghosting (19 kláves)
  • Windows lock
  • Multimediální klávesy
  • Česká lokalizace kláves

Odolná kovová konstrukce

Herní klávesnice Niceboy ORYX K200 vás ohromí nejen svým moderním designem, ale hlavně kovovým vrchním plátem. Kovová konstrukce v elegantním černém provedení dává klávesnici tolik potřebnou odolnost, se kterou nejsou pro Niceboy ORYX K200 herní maratony i LAN party žádnou výzvou.  

Stylové RGB podsvícení

Elegantní klávesnice Niceboy ORYX K200 se stane ozdobou každého herního setu. Díky stylovému podsvícení s nastavitelnou úrovní jasu a 3 možnostmi barevných režimů zvládnete velmi snadno každou bitvu nebo další level vaší hry, ať už hrajete ve dne nebo v noci. 

S funkcí Windows lock a Anti-ghosting

Pro maximální přesnost disponuje klávesnice Niceboy ORYX K200 funkcí Anti-ghosting, se kterou dokáže registrovat a pokrýt současné stisknutí až 19 nejvíce používaných herních kláves. Stejně tak jí nechybí ani stále více oblíbená možnost uzamčení klávesy Windows proti nechtěném dotyku.

Multimediální klávesy

S multimediálními klávesami šetří klávesnice Niceboy ORYX K200 čas i nervy. Přímo z klávesnice totiž snadno a rychle ovládáte internetový prohlížeč nebo multimediální soubory. S klávesnicí jde práce doslova od ruky. 

Odolný opletený kabel

Herní klávesnice Niceboy ORYX K200 byla vyrobena s velkým důrazem na kvalitu. Z toho důvodu disponuje opleteným kabelem, který v sobě kombinuje odolnost a pružnost. Na každém detailu záleží.

Pohodlí na maximum

Herní klávesnice Niceboy ORYX K200 byla zkonstruována s cílem poskytnout hráčům dokonalé pohodlí. S nízkým profilem kláves nejenom skvěle vypadá, ale především se i výrazně pohodlněji používá. Dokonalost pak završuje tichý stisk kláves pro nerušené soustředění.

Obsah balení

  • Klávesnice Niceboy ORYX K200
  • Návod k obsluze

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB 2.0
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows xp, Windows 8, Windows 10, Windows 7
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ne
Odolné vůči postříkání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Niceboy ORYX K200 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi