Niceboy Hive E2 černá

Zobrazit


Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: do uší,


Cena 348 Kč

Sleva 30 % z ceny doporučené výrobcem: 499 Kč Zobrazit nápovědu

3,48 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Stylová Bluetooth sluchátka Niceboy Hive E2 v elegantní černé barvě. Pyšní se skvostným zvukem a špičkovým designem. Jelikož jsou určena pro celodenní nošení, byla vyrobena z lehkých a příjemných materiálů. Stabilní a kvalitní přísun hudby zajišťuje Bluetooth 4.2. Na jedno nabití dokážou hrát až 8 hodin. Disponují integrovaným mikrofonem, a tak jednoduše vyřídíte hands-free telefonáty. Ovládání je umístěno přímo na sluchátkách, snadno tak můžete přepínat mezi skladbami či měnit hlasitost. Jsou vybavena magnetickými prvky, kterými jednotlivá sluchátka snadno spojíte, pokud je právě nepoužíváte. Dodávána jsou s nástavci v různých velikostech, takže je přizpůsobíte přímo na míru.

 

Klíčové vlastnosti

 • Bluetooth (bezdrátová) sluchátka

 • Jednoduchá spárovatelnost

 • Skvělý zvuk

 • Kvalitní zpracování

 • Magnetické koncovky sluchátek

 • Až 8 hodin hudby

 • Ovládání přímo na sluchátkách

 • Hands-free telefonní hovory

Špičkový design

Stylová Bluetooth sluchátka Niceboy Hive se pyšní skvostným zvukem a špičkovým designem. Sluchátka byla vyrobena z lehkých a příjemných materiálů, takže jsou skvělým společníkem po celý den. Disponují integrovaným mikrofonem, a tak jednoduše vyřídíte hands-free telefonáty během procházky nebo i tréninku. Výborný zvuk vám zajistí 6 mm měniče.

Dlouhá výdrž baterie

Sluchátka jsou naším společníkem po celý den, a proto od nich vyžadujeme především dostatečnou výdrž. Proto Niceboy HIVE E2 obsahují baterii s velkou výdrží, se kterou vám vydrží až 8 hodin přehrávání. Vyšší výdrž podporuje i moderní Bluetooth ve verzi 4.2, který se oproti předchozím verzím vyznačuje mnohem nižšími nároky na spotřebu baterie. Dobíjení sluchátek pak probíhá prostřednictvím USB kabelu, který je součástí balení.

Pro radost z hudby

Sluchátka Niceboy HIVE E2 jsou určena pro celodenní nošení. Proto byla vyrobena z lehkých a příjemných materiálů. Pohodlí ještě zvyšují přibalené nástavce, takže si sluchátka přizpůsobíte přímo sobě na míru. Délku kabelu si snadno upravujete praktickým rychloupínačem. Niceboy HIVE E2 jsou navíc vybavena magnetickými koncovkami sluchátek, kterými sluchátka k sobě snadno sepnete a nosíte bezpečně na krku i v okamžiku, kdy zrovna neposloucháte hudbu. Se sluchátky Niceboy HIVE E2 už navíc nebudete muset neustále vytahovat telefon. S ovládáním přímo na sluchátkách přecházíte mezi skladbami, měníte hlasitost, nebo vyřizujete telefonní hovory a telefon prostě necháváte v kapse.

Obsah balení

 • Bluetooth (bezdrátová) sluchátka Niceboy HIVE E2

 • Vícejazyčný návod k obsluze

 • Nabíjecí microUSB kabel

 • Polštářky do uší (2 páry)

 • Nástavce na sluchátka (2 páry)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Niceboy Hive E2 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Martina

14. 2. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Dobře hrajou velká spokojenost