5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Sportovní hra NHL 21 je určena pro herní konzoli Xbox One / Xbox Series a je dodávána na Blu-ray disku. V ní si zahrajete proti nejznámějším hráčům z NHL. Každý z nich disponuje jedinečnými přednostmi, slabostmi i herním stylem. O reálné ztvárnění pohybů se postará technologie RPM s podporou autentických střel a manévrů superhvězd. Vývojáři do hry přinesly nové možnosti obrany a pohybů, s použitím kterých zaútočíte na soupeřovu branku. Zlepšila se také umělá inteligence hráčů, kteří budou na vaše akce, střely či přihrávky reagovat přirozeněji a reálněji. Těšit se můžete na změny v módu Be a Pro, World of CHEL, či dokonce nový HUT Rush a Deadline Frenzy Minigame. Pro hraní online je potřeba mít zakoupeno předplatné služby Xbox Live Gold.

 

Přirozenější pohyby a reakce

Hra NHL 21 nabízí inovativní herní systém, o který se postará známá technologie RPM s podporou autentických střel superhvězd, která byla použita i v předešlé herní verzi. Ve hře se setkáte s pohybem ,,The Michigan'' Andreia Svečnikova, či "no-move deke" Nikity Kučerova.

Hráči z NHL vypadají a působí reálně i díky typickým střeleckým stylům. Propracované animace, přihrávky a zpracování puku bez snížení rychlosti hráče zajistí dynamičtější hru. K dispozici je také vylepšená umělá inteligence. Ta zahrnuje kompletní analýzu nahrávek, střel a útoků, díky čemuž budou hráči včetně brankáře reagovat přirozeněji. Oklamejte obránce, proklouzněte vedle mantinelu nebo si o něj odrazte puk a pokračujte v útoku až k brance.

Zapracovaná UI automaticky pošle vaše spoluhráče dopředu, aby vám poslali přihrávku přesně tam, kam to budete mít namířeno. Spolupracujte, čekejte a vystřelte. Při útoku dejte pozor na soupeře. Díky umělé inteligenci budou jejich obranné zákroky místy dosti náročné. Analyzují pohyby vašeho týmu a budou vás chtít zpomalit.

Novou úroveň dostala i poziční hra brankářů. S vylepšenými reflexními zákroky budete moci vychytat i náročnější střely. Vše je jen ve vašich rukou. Využívejte častěji při pohybu brankáře pravou páčku ovladače a přesouvejte se tak plynuleji.

Vylepšený Be a Pro mód

Vaše kariéra začne v CHL, NHL nebo Evropě. Vaším cílem bude dodržovat pravidla a plnit sliby, které svému trenérovi a spoluhráčům dáte. EA Vancouver ve hře zajistí příběhové děje ze života hráče. Svůj příběh budete moci ovlivňovat i díky dialogovým možnostem, které si zvolíte.

Neustále se starejte o tři důležité atributy - spoluhráči, management, značka. Budujte si lepší vztah se svými spoluhráči i mimo ledové plochy - zlepší se tím týmová morálka a soudržnost. Vztahy s trenérem a vedením klubu mají vliv na váš hráčský čas. Práce se značkou buduje její sílu, což vám pomůže při získávání nových sponzorů.

Nové herní možnosti

HUT/ HUT Rush - Hráči budou motivováni, aby jejich herní styl nebyl prospěšný jen při vstřelení branky, ale aby zlepšovali i své nasazení v podání strategie. Pokud střelíte gól, váš herní styl se vynásobí podle toho, co všechno jste udělali pro tento úspěch (útočný styl, nahrávka, obranný či úhybný manévr). Vytvořte si vlastní soupisky ze současných, ale i bývalých hráčů. Staňte se úspěšnými se svým týmem a získejte za to patřičné odměny.

World of CHEL - V tomto módu jsou připraveny různé novinky. Ones, Threes, Drop-in a Clubs mají nyní samostatné žebříčky a postup hrou. Hrajte s přáteli o různé odměny, trénujte před zápasy a zúčastněte se velkého finále sezóny (EASHL). V online zápasech budete moci nahlásit protihráče, kteří nehrají zcela podle pravidel (urážlivá jména hráčů a postav).

Deadline Frenzy Minigame - Simuluje reálné situace, které vznikají mezi manažery, před ukončením možnosti vyměnit hráče. V minihře si umístěte hráče na tzv. Trade Block a následně sledujte analýzu ostatních týmů, a provádějte tak potřebné změny.

Další herní režimy, které v nabídce najdete:

  • Okamžitá hra - Vyberte si tým a hrajte proti hře nebo spoluhráči vedle vás.
  • Penaltové rozstřely - Trénujte nájezdy a triky, které budete moci použít proti hře nebo v online zápasech (na 5 vítězných pokusů).
  • Chamions Hockey League - Turnaj hokejových týmů Evropy.
  • Online mód - Hrajte a postupujte ve světové tabulce až na vrchol.
  • Režim Trénink - Trénujte od úplných základů střel, nahrávek, až po strategické útoky či obranné metody.
  • Organizace - Pociťte vrchol sezóny, který přináší přestup hráčů, informace o výběru hráčů v jiných týmech a měnící se tržní ceny za přestup.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox Series X
Typ hry Sportovní
Věkové omezení 12+

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze NHL 21 - Xbox One/Series hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Miroslav

12. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Super

David

27. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Perfektní hra