NHL 20 PS4 hra

1 789 Kč ? Ušetříte 55 % 799 Kč

Nákupem získáte 7,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra NHL 20 pro herní konzoli Sony PlayStation 4 má českou lokalizaci a je dodávána na Blu-ray disku. V ní si zahrajete proti nejznámějším hráčům z NHL. Každý z nich disponuje jedinečnými přednostmi, slabostmi i herním stylem. O reálné ztvárnění pohybů se postará technologie RPM s podporou autentických střel superhvězd. Hockey Ultimate Team dostal mód Squad Battles, známý ze hry EA SPORTS FIFA. V něm můžete získat odměny v offline bitvách. K dispozici bude také herní režim Eliminátor, který nabídne nový způsob, jak soutěžit v módech NHL ONES a NHL Threes. Zobrazit celý popis

  • Sleva 55 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Autentické pohyby a střelba

Hra NHL 20 přichází s velkou inovací herního systému, o kterou se postará technologie RPM s podporou autentických střel superhvězd. Hráči z NHL vypadají a působí reálně i díky typickým střeleckým stylům. Do hry přibylo 45 kontextových animací střel. Propracované animace, přihrávky a zpracování puku bez snížení rychlosti bruslaře zajistí dynamičtější hru. K dispozici je také vylepšená inteligence brankářů. Ta zahrnuje kompletní analýzu útoku ještě před případnými dorážkami.

Další generace vysílání zápasů

Propracované vysílání zápasů přinese do NHL 20 vylepšené komentování, které je zkombinované s hodnotícími tabulkami, přehlednými okny a pohybovou grafikou. Vše je nastaveno tak, abyste byli v centru pozornosti. Vaše pamětní okamžiky ze zápasu si můžete prohlédnout v Play Of The Game.

Nový režim a hráči v Hockey Ultimate Team

Hockey Ultimate Team nabídne nový způsob hraní v podobě módu Squad Battles, který je oblíbený v EA SPORTS FIFA. Ten vám umožní soutěžit a získávat velké odměny v offline bitvách. Každý den budete mít k dispozici nových soupeřů, včetně mužstev vytvořených hráči z NHL, slavnými hudebníky i významnými sportovci z jiných sportů. Hockey Ultimate Team má také rozšířený seznam hráčů z hokejového světa, díky čemuž se celkový počet postav zvýší na 400.

Rozšířené způsoby, jak hrát s přáteli

NHL 20 obsahuje herní režim Eliminátor. Ten nabídne nový způsob, jak soutěžit v módech NHL ONES a NHL Threes. Proti sobě postaví až 81 hráčů, kteří se pokusí získat titul pro absolutního vítěze. Oblíbený režim ONES z předchozí hry NHL 19 bude k dispozici také v lokálním multiplayeru. Vy a dva vaši kamarádi si můžete vybrat z elitního seznamu hráčů NHL, z nichž má každý svůj jedinečný herní styl a změřit si síly na 8 venkovních kluzištích.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Sportovní
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Sportovní
Věkové omezení: 12+
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 140 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 100 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAP454551

Všechny parametry

Recenze NHL 20 PS4 hra

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Roman, 09.3.2021

Příslušenství k NHL 20 PS4 hra